piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Startery T-Mobile z prezentem w salonikach Kolportera

  Zobacz również

  Operator telefonii komórkowej – T-Mobile – wprowadził na rynek nowy zestaw startowy w limitowanej edycji z prezentem. Produkt dostępny jest w całej sieci saloników Kolportera. Nowy starter T-Mobile 2400 GB ekstra przez cały rok, jest dedykowany głównie tym, którzy wiele czasu poświęcają na serfowaniu w internecie. Klient kupujący ten starter, będzie korzystał z taryfy GO! M w T-Mobile na kartę, dzięki której po każdym doładowaniu zyska dodatkowe gigabajty ekstra.

  - Reklama -

  – Prezent, o którym mowa, ucieszy nie tylko fanów klocków LEGO, ale i komiksów i filmów Uniwersum Marvela. Jest on swoistym połączeniem obu tych światów. T-Mobile wprowadził bowiem do naszej sieci zestaw startowy z gratisem w postaci klocków LEGO – Doctor Strange (Universum Marvel). Zestaw kosztuje 35 zł – zdradza Katarzyna Senderowska, specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.

  Na starcie ma do wykorzystania 20 GB. Starter sprawdzi się także tym, którzy dużo rozmawiają i wysyłają informacje tekstowe i graficzne. Zarówno połączenia telefoniczne, jak i SMSy czy MMSy są w tym pakiecie bez limitów. Po aktywacji karty konto będzie ważne przez 60 dni. Na start klient ma aktywną usługę GO! M na 30 dni. Po 30 dniach oferta odnawia się na kolejne 30 dni za 35zł.

  W sieci saloników Kolportera dostępny jest szeroki wybór produktów GSM. W każdym z naszych punktów dostępne są zestawy startowe i doładowania każdego z wiodących operatorów działających na polskim rynku. Dodatkowo w salonikach można od razu po zakupie dokonać rejestracji startera. Nasza oferta jest tak przygotowana, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zarówno ten kto używa telefonu tylko do rozmów, jak i osoba, która głównie przegląda strony internetowe i jest aktywna w mediach społecznościowych – dodaje Katarzyna Senderowska.

  ŹródłoKolporter
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...