sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Sportowcy i filmoznawcy – Neo QLED 8K QN800C i QN92C

  Zobacz również

  Niezależnie od tego, komu kibicujemy i jaką dyscyplinę oglądamy z wypiekami na twarzy, jedno jest pewne – transmisje sportowe, tak jak sensacyjne filmy to najczęściej dynamiczna akcja, nieoczekiwane zwroty i duże emocje. Takie wrażenia mogą zapewnić wyjątkowe telewizory, które pozwolą poczuć się niczym na stadionowych trybunach. Excellence Line Neo QLED 8K i Neo QLED QN92C to modele, które za sprawą pełnego szczegółów obrazu i potężnego brzmienia, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów.

  - Reklama -

  Sport w wersji premium

  Excellence Line to linia telewizorów premium, która wykracza ponad przeciętność. Została stworzona dla widzów, którzy nie uznają żadnych kompromisów i chcą się otaczać tym, co najlepsze. Seria zapewnia intensywne doznania i daje autentyczną przyjemność obcowania z telewizorem doskonałym.

  Jednym z przedstawicieli rodziny telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K jest model QN800C. Charakteryzuje się on zaawansowaną technologią wyświetlania Quantum Mini LED, dzięki której nigdy nie przegapisz żadnego ważnego momentu meczu. Dzięki głębokiej czerni i żywym światłom, wszystko widać ze spektakularnym kontrastem. Z kolei Neuronowy Procesor AI Quantum 8K oparty na technologii sztucznej inteligencji, automatycznie podnosi jakość scen, niezależnie od oryginalnej zawartośc. Wszystko po to, aby widz mógł doświadczyć rozdzielczości jak najbardziej zbliżonej do 8K.

  Obok świetnej jakości obrazu telewizor ten wyróżnia się także potężnym brzmieniem. Technologia Dolby Atmos współpracuje z ośmioma wbudowanymi głośnikami telewizora i tworzy realistyczne, wielowymiarowe odczucie dźwięku. Tym fala stadionowej radości po zdobytej bramce otoczy nas z każdej strony.

  Jak przystało na przedstawiciela najbardziej luksusowej linii telewizorów, QN800C odznacza się także pięknym wyglądem. Jego cechą charakterystyczną jest Absolutnie Bezgraniczny Design, który pozwala jeszcze bardziej zanurzyć się w sportowym świecie i przenieść wrażenia z oglądania na zupełnie nowy poziom. W dodatku Moduł One Connect Pro to zewnętrzna skrzynka, która pozwala podłączyć do telewizora dodatkowe urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu można wyeliminować nieestetyczną plątaninę kabli.

  QN92C – uniwersalny wybór dla każdego kibica

  Drugim, równie interesującym wyborem dla wszystkich kibiców, będzie model Neo QLED 4K QN92C. Jego cechy charakterystyczne to głęboka czerń, zwiększony poziom jasności oraz intensywne szczegóły i kontrast w każdym fragmencie obrazu. Technologia Quantum Mini LED sprawi, że widzowie będą mogli cieszyć się zachwycającym obrazem, dzięki precyzyjnej kontroli podświetlenia. Ponadto, Neuronowy Procesor AI Quantum 4K[2] , dzięki sztucznej inteligencji, automatycznie dostosuje jasność, wzmocni kontrast i poprawi rozdzielczość do najlepszej możliwej jakości. Z kolei Powłoka Antyrefleksyjna sprawi, że rozgrywki sportowe oglądane nawet przy pełnym nasłonecznieniu, będą dobrze widoczne.

  Niezapomniane wrażenie przestrzennego dźwięku, dzięki wielokanałowym głośnikom, zapewni natomiast Dolby Atmos® (4.2.2CH). Głośniki te sprawią, że sportowe rozgrywki, będą jeszcze bardziej wciągające. Dźwięk będzie podążać za ruchem na ekranie, dzięki czemu poczujemy się jak sami bylibyśmy na trybunach stadionu.

  Dla każdego kibica niezwykle ważne jest to, aby telewizor „nadążał” za dynamiczną akcją wyścigu rajdowego czy błyskawicznie poruszającą się piłką podczas meczu tenisowego. Dlatego zarówno QN800C jak QN92C zostały wyposażone w Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+. Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu do 120Hz w 4K można cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez rozmyć ruchu i opóźnień.

  Wielkość ma znaczenie

  Sportowe rozgrywki często oglądamy w gronie znajomych, czy rodziny. Zasiadając do wspólnego kibicowania chcemy zobaczyć jak najbardziej realistyczny, pełen szczegółów obrazi poczuć niesamowity klimat. Dlatego też warto zainwestować w większy ekran. Model QN800C występuje w trzech dużych rozmiarach: 65”, 75” i 85”. Z kolei QN92C jest dostępny w wielkościach: 43”, 50”, 55”, 65” i 75”, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

  Warto także dodać, że oba modele to telewizory Smart TV, czyli oferujące dostęp do Internetu. Tym samym pozwalają uniezależnić od telewizyjnej ramówki, także w wymiarze sportowym. Na platformie Samsung Smart TV jest dostępnych obecnie 1000 aplikacji, z czego 200 jest polskojęzycznych. Wszystkie uzyskały certyfikaty, które potwierdzają ich zgodność z platformą. Wśród nich do wyboru jest aż kilkadziesiąt sportowych, a wśród nich takie jak TVP Sport i ELEVEN SPORTS. Dzięki temu sport nie ma ograniczeń czasowych czy geograficznych – ulubione dyscypliny można śledzić na żywo lub w dogodnym dla nas momencie.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...