piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  RISE with SAP dostępny z regionu chmurowego Microsoft w Polsce

  Zobacz również

  Microsoft, we współpracy z SAP, ogłosił dostępność RISE with SAP w regionie Azure Poland Central. Od teraz klienci SAP mogą korzystać z RISE with SAP z chmury Microsoft, wzmacniając tym samym innowacyjność, efektywność, konkurencyjność swoich organizacji oraz najlepsze doświadczenia klientów.

  - Reklama -

  Uruchomienie RISE with SAP na Microsoft Azure zapewnia klientom kompletny zestaw rozwiązań SAP w chmurze, w tym oprogramowanie ERP, praktyki branżowe i usługi. Organizacje różnej wielkości i z różnych branż mogą korzystać z kompleksowego pakietu usług chmurowych klasy korporacyjnej, aby spełnić swoje wymagania w zakresie transformacji cyfrowej i innowacji.

  – Microsoft dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom optymalne środowisko chmurowe. Dostępność RISE with SAP z regionu chmury Microsoft w Polsce otwiera nowe perspektywy biznesowe i napędza innowacje. Te działania w ramach naszego wieloletniego partnerstwa wspierają realizację naszego priorytetowego celu, jakim jest umożliwienie klientom wprowadzania innowacji na własnych warunkach i osiągania celów biznesowych – mówi Michelle Simmons, CE General Manager Microsoft.

  – Certyfikacja polskiego regionu Microsoft Azure pod wymogi RISE with SAP to ważne wydarzenie. W ramach programu RISE with SAP zobowiązujemy się do wielu konkretnych parametrów świadczenia usług, które dotyczą także aspektów infrastrukturalnych. Jednocześnie, rozszerzamy pulę dostępnych opcji dla klientów, którzy inwestują w chmurę, ale mają specyficzne wymogi lub potrzeby związane z lokalizacją centrum danych– zauważa Piotr Ferszka, prezes zarządu SAP Polska.

  Klienci w Polsce otrzymują dostęp do chmury Microsoft, aby spełnić wymagania dotyczące rozwiązań SAP dzięki płynnej integracji, szerokiej gamie zaawansowanych usług i innowacyjnym funkcjom. Microsoft Azure zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i zgodności.

  Fortaco Group korzysta z RISE with SAP dostępnego z chmury Microsoft w celu przeprowadzenia skutecznej transformacji cyfrowej biznesu.

  Fortaco jest wiodącym, niezależnym od marki partnerem strategicznym dla przemysłu ciężkiego sprzętu off-highway i przemysłu morskiego, oferującym technologię, kabiny do pojazdów, konstrukcje stalowe oraz ich montaż. Nasze biznesy są zlokalizowane w Austrii, Estonii, Finlandii, Francji, Indiach, Polsce, Serbii, na Słowacji i na Węgrzech. RISE with SAP oraz możliwości, jakie oferuje region przetwarzania danych w chmurze Microsoft znacząco przyczyniają się do jeszcze szybszego i bardziej efektywnego osiągania naszych celów biznesowych na kolejne lata. Chmura pozwala napędzać innowacje, zwiększać naszą konkurencyjność i dostarczać coraz lepsze rozwiązania naszym klientom – mówi Piotr Galiński IT Director, Fortaco Group.

  ŹródłoMicrosoft
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...