czwartek, 30 listopada, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  realme rozświetla galę Kobieta Glamour 2023

  Zobacz również

  Marka realme z dumą ogłasza swoją obecność na tegorocznej edycji prestiżowego wydarzenia Kobieta Glamour 2023. To wyjątkowe spotkanie, które łączy świat mody, urody, a także nowoczesnych technologii. realme, które nieustannie wyznacza trendy w dziedzinie smartfonów, zostało partnerem wydarzenia organizowanego przez redakcję Glamour i będzie obecne ze swoją strefą, na której zaprezentowany zostanie najnowszy telefon marki – wyróżniający się unikalnym wzornictwem oraz wyposażony w obiektyw 108 MP model realme 11 5G.

  - Reklama -

  Innowacyjne połączenie dwóch światów

  Udział realme w gali Kobieta Glamour 2023 podkreśla rosnące zaangażowanie marki w tworzenie pomostu między światem mody i nowoczesnych technologii. Na specjalnym stoisku dedykowanym marce uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję przetestować najnowsze produkty producenta i przekonać się w jaki sposób udało nam się połączyć nowoczesny design (inspirowany branżą zegarków premium) oraz topowe rozwiązania w sferze fotografii mobilnej czy wydajności smartfona.

  As średniego segmentu

  Najnowszy smartfon realme 11 5G posiada aparat o rozdzielczości 108 MP z matrycą Samsung ISOCELL HM6 – tą samą, którą znajdziesz w modelach z serii realme 11 Pro 5G. Pozwala ona na korzystanie z 3-krotnego bezstratnego zoomu, dzięki czemu jesteśmy w stanie uchwycić nawet najdrobniejsze detale, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Możemy przybliżyć szczegóły, które zwykle pozostają poza naszym zasięgiem i stworzyć unikalne kadry.

  Dodatkowo, realme 11 5G wprowadza zaawansowane filtry fotograficzne, które pozwolą na eksperymentowanie z kolorami i efektami. Od teraz zdjęcia nabiorą życia, a sam smartfon stanie się narzędziem do tworzenia niezapomnianych opowieści fotograficznych. Co więcej, aparat do selfie o rozdzielczości 16 MP sprawi, że autoportrety już zawsze będą zachwycać.

  realme 11 5G oferuje technologię szybkiego ładowania SUPERVOOC o mocy 67 W. Dzięki niej możemy naładować wydajną baterię 5000 mAh od 0 do 50% w zaledwie 17 minut. Co więcej, dzięki 38 warstwom zabezpieczeń i 98-procentowej skuteczności transferu, proces uzupełniania energii jest nie tylko błyskawiczny, ale także bezpieczny i niezawodny.

  Niezwykłe wzornictwo

  Inspiracją dla designu realme 11 5G były luksusowe zegarki, co widać w odważnym i lśniącym dekorze oraz w żłobionej ramce wokół aparatu. To nie tylko smartfon, ale też wyraz stylu i pasji do fotografii. realme 11 5G dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: złotym i czarnym.

  Źródłorealme
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Cyberprzestępcy ponownie atakują dzieci: Złośliwy kod najczęściej spotykany w fałszywych grach m.in. Roblox

  Specjaliści ds. bezpieczeństwa firmy ESET wykryli złośliwy kod w fałszywych wersjach gier mobilnych. Ostrzegają, że może to być strategia...