poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Przejdź do T-Mobile i ciesz się 9 miesiącami abonamentu za 0 zł i rabatem na smartfony

  Zobacz również

  Dla wszystkich, którzy czują, że to już czas na zmiany, w T-Mobile przygotowaliśmy mnóstwo atrakcyjnych promocji, które obejmują również oferty głosowe. Przenosząc numer do T‑Mobile i wybierając taryfę „L Nielimitowana”, z internetem bez limitu danych i bez limitu prędkości, klienci aż przez 9 miesięcy korzystają z abonamentu za 0 zł. Do tego mogą kupić smartfon Samsung Galaxy A34 5G lub T Phone Pro 5G ze 100-złotowym rabatem. Ale to jeszcze nie wszystko! Ci, którzy zdecydują się na smartfon Samsung Galaxy A34 5G, otrzymają

  - Reklama -

  słuchawki Samsung Galaxy Buds2 w prezencie. Akcja promocyjna obowiązuje od 4 do 31 maja.

  Kto z nas nie lubi zmienić czegoś na wiosnę? Jedni odświeżają swoją garderobą, drudzy zmieniają fryzurę lub pracują nad poprawieniem kondycji na lato, a jeszcze inni chcą przygotować się na wakacje, kupując nowy telefon. I właśnie z myślą o tej ostatniej grupie, w naszych ofertach z nielimitowanym internetem mamy 100-złotowy rabat na dwa smartfony: Samsung Galaxy A34 5G (do którego dodatkowo klient otrzyma słuchawki Samsung Galaxy Buds2 w prezencie) oraz T Phone Pro 5G (wraz z etui i szkłem ochronnym w prezencie).

  Wybierz zestaw idealny

  Osoby, które chciałyby skorzystać z promocji, do wyboru mają dwa modele urządzeń mobilnych. Pierwszy z nich, Samsung Galaxy A34 5G to 6,6-calowy smartfon z zapewniającym dobrą widoczność ekranem Super AMOLED 120 Hz, który umożliwia płynne przeglądanie treści. Potrójny aparat tylny z obiektywem głównym 48 MP jest wyposażony w optyczną stabilizację obrazu, dzięki której użytkownicy mogą nagrywać filmy i cieszyć się fotografią mobilną wysokiej jakości. Dodatkowo telefon gwarantuje odporność na wodę i pył na poziomie IP67, co jego posiadaczkom i posiadaczom pomoże uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Na pokładzie zaś ma mocną baterię 5000 mAh. Decydując się na ten smartfon, klient otrzymuje również słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds2 w prezencie.

  Równie pojemna bateria znalazła się w drugim smartfonie objętym promocją, czyli T Phone Pro 5G, który użytkownikom umożliwia m.in. wygodne ładowanie indukcyjne. Urządzenie z dużym, 6,82-calowym ekranem jest odporne na zachlapania, co poświadcza certyfikat IP52, a model, podobnie jak Samsung Galaxy A34, umożliwia łączność w sieci 5G, czyli w najnowocześniejszej i najszybszej technologii internetu mobilnego. Wybierając smartfon T Phone Pro 5G, klient otrzymuje etui i szkło ochronne w prezencie.

  Oba smartfony dostępne są obecnie w T-Mobile ze 100-złotowym rabatem.

  Nawet 9 miesięcy abonamentu za 0 zł

  Osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia z taryfą „L Nielimitowana”, będą mogły korzystać z usługi przez 9 miesięcy za 0 zł, a w tym czasie opłacać jedynie raty za smartfon. Co więcej, otrzymają dodatkową kartę z 50 GB internetu do wykorzystania np. w smartwatchu, routerze, tablecie czy laptopie. Przez 30 dni korzystanie z tej karty jest bezpłatne. Jeśli zaś po tym okresie klient nie będzie korzystał z dodatkowej karty, nie poniesie żadnych opłat. Co zaś znajdziemy w taryfie „L Nielimitowana”? Obok nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów użytkownicy mają do dyspozycji całkowicie nielimitowany internet w smartfonie, a także 3-miesięczny dostęp do usługi „Rozrywka bez Ograniczeń”. Rozwiązanie to pozwala na nawet comiesięczną zmianę platformy subskrypcyjnej, z której chcemy korzystać. Po okresie promocyjnym koszt abonamentu wynosi 90 zł na miesiąc.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...