niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Produkty TCL nagrodzone za wybitne wzornictwo w prestiżowym konkursie Red Dot Awards 2024

  Zobacz również

  Firmę TCL, wiodącego producenta elektroniki użytkowej, doceniono za wyjątkowe wzornictwo telewizorów i soundbarów w tegorocznym konkursie Red Dot Awards – umacniając tym samym wysoką pozycję marki TCL. Tegoroczne nagrody honorują przełomowe osiągnięcia TCL w kategoriach audio i wideo.

  - Reklama -

  – Nasze zaangażowanie w inspirowanie wielkości poprzez innowacje i jakość motywuje nas do ciągłego przesuwania granic technologii i wzornictwa. Otrzymane wyróżnienia są potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości, przystępnych cenowo produktów, co w konsekwencji zapewniło nam pozycję jednej z dwóch najpopularniejszych marek telewizorów na świecie – skomentował Stefan Streit, szef marketingu TCL Europe.

  Wzornictwo jest rdzeniem innowacji TCL. Staramy się tworzyć produkty, które nie tylko są estetyczne, ale też wysoce funkcjonalne, często stając się centralnym elementem wyposażenia domu. Łącząc zaawansowaną technologię z naszą filozofią projektowania, chcemy spełniać, a nawet przekraczać oczekiwania konsumentów i na nowo definiować technologię dla domu. Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze tegoroczne telewizory i soundbary otrzymały tak prestiżowe nagrody – podkreśla Shane Lee, dyrektor generalny TCL Design Innovation Center (DIC).

  TCL wciąż wprowadza innowacyjne projekty i technologie, dbając o jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania – szczególnie teraz – emocjonujących rozgrywek piłkarskich, czego przykładem są liczne partnerstwa sportowe: wspieranie narodowych drużyn piłkarskich i współpraca ze znanymi sportowcami.

  Bezustanne dążenie do doskonałości

  TCL niezmiennie wyznacza standardy w branży, integrując zaawansowaną technologię z projektami przyjaznymi dla użytkownika. Wysiłki inżynierów w zakresie ciągłej poprawy jakości obrazu i dźwięku z wykorzystaniem przełomowych technologii pozytywnie wpływają na przyjemność oglądania, czyniąc to doświadczenie bardziej spersonalizowanym i intuicyjnym.

  NAGRODZONE URZĄDZENIA

  Seria telewizorów LED TCL 2024 QD-Mini

  115X955 Max: niezrównana precyzja i wydajność

  Telewizor 115X955 Max to szczyt zaawansowanej technologii i wyjątkowego wzornictwa. Seria X95 łączy w sobie zalety matrycy Mini LED 6. generacji, QLED, 4K HDR Premium 5000 i 144 Hz Motion Clarity Pro, w celu zapewnienia niezwykle precyzyjnego kontrastu i żywego obrazu HDR. Dzięki zaawansowanym funkcjom Game Master Pro 3.0, HDMI 2.1, ALLM, 144 Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game Bar i 240 Hz Game Accelerator, X955 Max dostarcza wyjątkowych wrażeń HDR w filmach, streamingu, sporcie i grach. Obsługuje też najnowsze formaty HDR, w tym HDR10+, Dolby Vision i Dolby Vision IQ.

  Serię X95 Max zaopatrzono w najbardziej zaawansowany system Smart TV: Google TV z wbudowanym Asystentem Google zapewniającym dostęp do szerokiej gamy treści ze zintegrowanym sterowaniem głosowym. Głośniki ONKYO wraz z zintegrowanym subwooferem zapewniają niezwykle bogaty dźwięk w systemie 6.2.2 Dolby Atmos zarówno za pośrednictwem samego telewizora, jak i soundbara TCL.

  Telewizory TCL serii C65 i P75: Zaawansowana jakość obrazu i HDR

  Serię C65 stworzono w oparciu o QLED PRO, 4K HDR Pro i Motion Clarity – wszystko po to, by uzyskać piękny obraz z HDR. Seria jest wyposażona w funkcję Game Master 3.0, akcelerator gier Full HD 120 Hz (dostępny w 55, 65, 75 i 85 calach) oraz akcelerator gier Full HD 240 Hz w modelu 98-calowym. Obsługuje również najnowsze formaty, w tym HDR10+ i Dolby Vision, dzięki czemu jest wspaniałym towarzyszem podczas oglądania filmów, gamingu, sportu i rozrywki. Seria C65 oferuje najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii – Google TV z wbudowanym Asystentem Google, który pozwala na szybki i łatwy dostęp do ulubionych treści, również dzięki sterowaniu głosem. Wysokiej jakości głośniki zapewniają najwyższą jakość dźwięku w systemie 2.1 Onkyo Dolby Atmos lub dodatkowo można je sparować z soundbarem TCL.

  Z kolei seria P75 łączy w sobie wszystkie zalety 4K HDR, szeroką gamę kolorów i klarowność ruchu z bogatym w kolory i ostrym obrazem HDR. Również posiada funkcję Game Master 3.0 i obsługuje najnowocześniejsze formaty HDR.

  Seria P75 wyposażona w akcelerator gier Full HD 120 Hz zapewnia szybką i płynną rozgrywkę w rozdzielczości 4K 60 Hz lub do 120 Hz w rozdzielczości Full HD. Również działa pod kontrolą systemu Google TV.

  Wysokiej jakości głośniki serii P75 gwarantują wysoką jakość dźwięku Dolby Atmos. Istnieje również możliwość sparowania telewizora z soundbarem TCL. Wyjątkowa, bezramkowa, metalowa konstrukcja serii P75 sprawia doskonałe wrażenie.

  Soundbary do kina domowego z serii TCL S5/S4: Wciągające wrażenia dźwiękowe

  Soundbary do kina domowego S5 / S4 zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby każdemu odbiorcy zapewnić niezwykłe wrażenia dźwiękowe. Jego elegancki design płynnie integruje się z różnymi stylami wnętrz, dodając odrobinę osobowości i ciepła do każdej przestrzeni życiowej. Użytkownicy mogą również wybrać zestaw z dodatkowym subwooferem. Korzystając z charakterystycznego projektu linii produktów poprzedniej generacji, również ten model posiada charakterystyczny pasek świetlny na górze, który stanowi charakterystyczny element projektu „Cosmic Line” w portfolio soundbarów TCL.

  Soundbar do kina domowego z serii S5 / S4 to przystępny cenowo i łatwy w konfiguracji głośnik. Jego elegancki i minimalistyczny design w połączeniu z futurystycznym, interaktywnym podświetleniem zapewnia wspaniałe wrażenia dźwiękowe.

  Docenienie TCL w konkursie Red Dot Awards 2024 odzwierciedla pełne zaangażowanie firmy w udoskonalanie wzornictwa najnowszych urządzeń oraz innowacyjne podejście do ich projektowania.

  ŹródłoTCL
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...