czwartek, 30 listopada, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Ponad 5 mln Polaków korzysta z mDowodu

  Zobacz również

  Od wprowadzenia nowego cyfrowego dokumentu tożsamości, mDowód pobrało już blisko 5,1 mln Polaków, z czego ponad 600 tys. to osoby, które wcześniej nie korzystały z aplikacji mObywatel. Od 14 lipca wydaliśmy 6 głównych wersji aplikacji, uruchamiając kolejne usługi, np. mandaty, możliwość sprawdzenia danych w Centralnym Rejestrze Wyborców czy opcję sprawdzenia jakości powietrza. Od teraz w mObywatelu możemy także umówić się na e-wizytę w ZUS.

  - Reklama -


  Aplikacja mObywatel 2.0. cieszy się popularnością wśród Polaków.

  Ponad 3,6 mln Polaków sprawdziło mandaty – tę obecnie najpopularniejszą usługę zrealizowaliśmy z Ministerstwem Finansów
  Ponad 5 mln Polaków sprawdziło przed wyborami swoje dane w CRW
  Ponad milion razy sprawdzaliśmy w apce jakość powietrza – informacja o odczycie zanieczyszczenia powietrza z mierników Edukacyjnej Sieci Antysmogowej NASK.


  Ponad 600 tys. osób sprawdziło w mObywatelu historię pojazdu
  Codzienne do mObywatela logujemy się ponad 514 tys. razy – z dokumentów i funkcji aplikacji korzystamy coraz częściej, nie jest to tylko aplikacja ściągnięta na telefon. Widać, że była potrzebna i jest duże zainteresowanie załatwianiem online spraw urzędowych. Szeroka kampania reklamowa, którą mogliście śledzić w telewizji, radio i sieci z pewnością przyczyniła się do upowszechnienia mObywatela.

  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...