wtorek, 5 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Plus kibicuje Biało-Czerwonym i rozdaje GB za wygrane sety

  Zobacz również

  Już dziś rozpoczynają się FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, a Polacy będą bronić mistrzowskiego tytułu! Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, zachęca wszystkich do wspierania Biało-Czerwonych, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami, a za każdy wygrany przez Polaków set daje swoim klientom 3 GB. Plus wspiera Polską Siatkówkę od 1998 roku. Jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz obu najwyższych krajowych lig siatkarskich.

  - Reklama -

  Od lat jest Sponsorem Tytularnym PlusLigi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet. Zdecydowana większość Polaków kojarzy markę Plus właśnie z siatkówką i jej sukcesami, a Plus i siatkówka to wręcz synonim. Zawsze przy okazji siatkarskich zmagań, Plus zachęca swoich klientów do kibicowania naszym drużynom i prowadzi różne działania, które mają ich w tym wspierać.

  Bilety na mecze

  Wszyscy klienci Plusa mieli możliwość zakupu ze specjalną zniżką biletów na mecze rozpoczynjących się właśnie mistrzostw świat. W ramach akcji „Solidarni z Ukrainą” klienci operatora korzystający z oferty przeznaczonej dla obywateli Ukrainy mogli otrzymać bilety na mecze ich reprezentacji rozgrywane w Katowicach.

  Nowa promocja ,,GB za sety”

  Od dzisiaj dostępna jest dla wszystkich klientów Plusa promocja, w której za każdy set wygrany przez Polaków w meczach mistrzostw świata przyznawany będzie bezpłatny pakiet internetowy 3 GB. Ilość przyznanych pakietów bonusowych jest zależna wyłącznie od liczby wygranych setów przez polską reprezentację, a będą one przyznawane każdorazowo po każdym wygranym secie od momentu przystąpienia do promocji. Bonus przyznany klientom abonamentowym będzie aktywny do końca bieżącego cyklu bilingowego, natomiast w przypadku klientów ofert na kartę oraz mix przyznane bonusy będą ważne przez 30 dni licząc od pierwszej aktywacji pakietu GB przyznanego w ramach promocji.

  Aby otrzymać dodatkowe gigabajty klient powinien: znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami, oraz wysłać w okresie obowiązywania promocji na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści SET.

  Strefa Plusa w katowickim „Spodku”

  Na kibiców obecnych na meczach Polskiej Reprezentacji w „Spodku” czekać będzie też specjalna strefa dodatkowych atrakcji przygotowana przez sieć Plus. Na odwiedzających czekać będzie ścianka z wizerunkiem siatkarzy, na tle której można zrobić zdjęcia, specjalna maszyna do mierzenia wysokości skoku dosiężnego, którego wynik będzie potwierdzony specjalnym certyfikat z podpisem trenera naszej reprezentacji, rozdawane też będą tzw. „klaskacze”. W trakcie meczów, w przerwie między setami, planowane są również konkursy, w których obecni na hali kibice będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

  Z wiarą w sukces!

  Osoby, które nie mogą wspierać naszej kadry na „żywo” zachęcamy do kibicowania jej przed telewizorami. Oficjalnym nadawcą turnieju odbywającego się w Polsce i Słowenii jest Telewizja Polsat, a Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i serwis Polsat Box Go pokażą na żywo w czasie całego turnieju łącznie 52 mecze.

  W trakcie ostatnich 24 lat, kiedy Plus wspiera Polską Siatkówkę, wszystkie reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 50 medali i żadna inna dyscyplina sportów drużynowych nie może nawet pomarzyć o takich wynikach i sukcesach. Wierzymy, że teraz do tej kolekcji przybędzie kolejny i Polska po raz trzeci z rzędu wywalczy tytuł Mistrza Świata!

  ŹródłoPlus
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nie każdy Mikołaj jest czerwony. Jak Polacy kupują świąteczne prezenty?

  VeloBank tuż przed Świętami Bożego Narodzenia sprawdził, w jaki sposób kupujemy prezenty. Okazało się, że każdy z nas może...