niedziela, 26 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Plus i Polsat Box wspierają loterię BLIKA. Do zdobycia nagrody gwarantowane

  Zobacz również

  Plus i Polsat Box Go zapewniają gwarantowane nagrody w loterii Blikomania. Można w niej otrzymać atrakcyjne paczki gigabajtów w Plusie i Plushu na Kartę oraz dostęp do pakietu Start w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

  - Reklama -

  Zasady są proste – każdy, kto poprawnie zarejestruje się na stronie blikomania.pl, zdobywa nagrodę gwarantowaną. Uczestnicy loterii mogą otrzymać pakiet 1000 GB w Plusie i Plushu na Kartę oraz dostęp do pakietu Polsat Box Go Start na 30 dni. Płacąc BLIKIEM, grają o prawdziwe diamenty oraz czeki o wartości 200 i 400 złotych.

  Jak skorzystać z nagrody?
  Indywidualny kod na pakiet 1000 GB na 30 dni zostanie przesłany do uczestników Blikomanii na adres mailowy podany przy rejestracji. Aby otrzymać gwarantowaną nagrodę, należy wysłać SMS pod numer 80944, w treści wpisując numer otrzymanego kodu. Mogą z niego skorzystać użytkownicy oferty Plusa i Plush na Kartę oraz osoby, które zakupią i zarejestrują starter Plusa lub Plusha w czasie trwania loterii.

  W celu aktywacji 30-dniowego dostępu do pakietu Start w serwisie streamingowym Polsat Box Go należy wejść w link przesłany w mailu potwierdzającym rejestrację w Blikomanii. Następnie zarejestrować się lub zalogować na swoje konto w Polsat Box Go.

  Nagrodę gwarantowaną można odebrać tylko raz za rejestrację loterii Blikomania. Szczegóły na www.plus.pl/blikomania.

  Szybki internet i tysiące godzin oglądania najlepszej rozrywki
  Internet mobilny w Plusie i Plushu zapewnia maksymalną szybkość technologiczną pobierania nawet do 1 Gb/s. Świetnie sprawdza się we wszystkich sytuacjach, w których niezbędny jest dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu. Użytkownicy Plus i Plush na Kartę mogą korzystać z atrakcyjnych pakietów internetowych oraz z korzystnych pakietów subskrypcyjnych.

  Pakiet Polsat Box Go Start to ponad 40 tysięcy godzin seriali, rozrywki oraz informacji, które można oglądać, kiedy i gdzie się chce, na dowolnym urządzeniu – smartfonie, tablecie, komputerze czy telewizorze. Obejmuje on najnowsze tytuły produkowane dla ponad 20 kanałów Telewizji Polsat, w tym Polsatu, Czwórki, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Fokus TV i Eski TV. Zapewnia dostęp m.in. do popularnych programów rozrywkowych: „Love Island”, „Farma” czy „Nasz nowy dom”, ulubionych seriali: „Bracia”, „Przyjaciółki”, „Teściowie”, „Matka”, „Świat według Kiepskich”, „Włatcy Móch”, „Gliniarze”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Policjanci i Policjantki” i wielu innych.

  Pakiet daje także dostęp do kanałów Polsat i Czwórka na żywo online. W ramach pakietu można pobierać treści na telefon lub tablet i oglądać je offline, kontynuować oglądanie na dowolnym urządzeniu oraz przewijać i cofać.

  ŹródłoPlus
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...