piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę, udostępniając abonentom wszystkie kanały AXN

  Zobacz również

  Aby spełnić wysokie wymagania klientów oraz zapewniać cyfrową rozrywkę najwyższej jakości, Play, lider polskiego rynku telekomunikacyjnego, i Antenna Entertainment, właściciel portfolio AXN, odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.

  - Reklama -

  Kontrakt obejmuje całość dostępnego w Polsce portfolio Antenna Entertainment – klienci Play mogą w dalszym ciągu cieszyć się wspaniałymi serialami oraz filmami na kanałach AXN, AXN Black, AXN White oraz w ramach nieliniowej usługi AXN Now. Nowością w Play jest kanał AXN Spin, który dotychczas dostępny był jedynie w ofercie UPC.

  Niezmiernie cieszy nas możliwość współpracy z Play na jednym z kluczowych rynków, jakim jest Polska. W ramach poszerzonej współpracy kanały AXN, a co za tym idzie – najlepsze filmy i seriale zawitają do kolejnych polskich domów. Chcemy rozwijać swój biznes w Polsce, w czym kluczową rolę odgrywać będzie nasza odnowiona współpraca – mówi Kim Poder, Dyrektor Operacyjny Grupy w Antenna Group.

  W nadchodzących miesiącach abonenci Play będą mogli cieszyć się najnowszymi sezonami takich seriali telewizyjnych jak FBI, FBI Most Wanted, FBI International, Walker, Agenci NCIS, Agenci NCIS: Hawaje czy Rekrut, debiutującymi serialami, jak Rekrut: FBI czy uznany przez krytyków polski serial Żmijowisko, a także klasycznymi pozycjami, takimi jak Gwiezdne Wrota: Atlantyda i Cobra – oddział specjalny.

  Kanał AXN Spin jest dostępny dla klientów Telewizji MAX i MAX Premium oraz użytkowników dodatkowego pakietu Filmy i Seriale w Telewizji Nowej Generacji.

  Play jako lider na polskim rynku telekomunikacyjnym zapewnia usługi telekomunikacyjne najwyższej jakości w tym najbogatszą telewizyjną rozrywkę. Poszerzenie współpracy z Antenna Entertainment jest tego potwierdzeniem. – mówi Mikkel Noesgaard, CMO Grupy Play

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...