Płatna poczta elektroniczna?

Zobacz również

Firma AOL zapowiedziała pobieranie opłat za przesyłanie listów elektronicznych, w celu ograniczenia ilości przesyłanego spamu.

- Reklama -

Jak można przeczytać w komunikacie firmy, poczta elektroniczna będzie oznaczana jako „normalna” oraz „certyfikowana”.

Listy „normalne” będą bezpłatne, jednakże firma nie gwarantuje, że dotrą do adresata. Powodem mają być wszelkiego rodzaju załączniki, które mogą zostać zablokowane przez wewnętrzne filtry antyspamowe portalu internetowego AOL.

Drugi typ poczty, tzw. „certyfikowany” dedykowany będzie dużym firmom, które za gwarancję dotarcia ze swoją wiadomością do odbiorcy zapłacą ok. 3- 4 USD za każde 1000 listów elektronicznych.

Podobny system taryfikacji zapowiedziała również firma Yahoo.

Źródło4press
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...