piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Panorama Firm w wersji mobilnej

  Zobacz również

  Użytkownicy telefonów komórkowych, w tym również iPhone, mogą teraz bezpłatnie korzystać z mobilnej Panoramy Firm m.pf.pl. Oprócz dostępu do bazy ponad 1.9 mln firm, dzięki aplikacji można zlokalizować firmy na mapie, wysłać e-mail lub sms (opcja w iPhone).

  - Reklama -

  Telefon komórkowy jest podstawowym narzędziem komunikacji, z którego obecnie korzysta prawie każdy. Dzięki niemu nie tylko prowadzimy rozmowy i wysyłamy sms-y, ale także korzystamy z internetu,  słuchamy muzyki, robimy zdjęci, oglądamy filmy, wysyłamy i odbieramy e-maile. Komórki są obecnie niezastąpionym źródłem informacji i skutecznym narzędziem komunikacji. Stąd pomysł, żeby zasoby Panoramy Firm udostępnić za pośrednictwem telefonii komórkowej.

  Jak działa aplikacja m.pf.pl?

  Aplikacja Panorama Firm ułatwia użytkownikom poszukiwanie informacji o firmach, produktach i usługach w każdej sytuacji: w domu, w pracy, na wakacjach czy zakupach.

  Zasady ich wyszukiwania są takie same jak w internecie, a zatem wpisujemy konkretne zapytanie w okno „co”, następnie określamy lokalizację w oknie „gdzie” i wybieramy „szukaj”. Użytkownicy bardziej zaawansowanych technologicznie telefonów komórkowych mogą również skorzystać z funkcji automatycznych podpowiedzi.

  Bezpośrednio z aplikacji w telefonie można:

  • znaleźć firmę, produkt lub usługę
  • zadzwonić do firmy
  • odwiedzić jej stronę internetową
  • zlokalizować firmę na mapie
  • dodać wizytówkę firmy do kontaktów w telefonie
  • wysłać e-mail (opcja w iPhone)  wysłać sms (opcja w iPhone.

  Jak wejść do aplikacji Panorama Firm?

  W przypadku telefonów komórkowych wystarczy wpisać w przeglądarkę internetową adres m.pf.pl. W iPhone należy ściągnąć aplikację pf.pl z serwisu iphone.pf.pl.

  Mobilna wersja Panoramy Firm to nowy, dodatkowy kanał dystrybucji ofert naszych reklamodawców. Ich wizytówki są obecne już nie tylko w internecie, ale także w telefonach komórkowych i iPhone, dzięki temu łatwej je znaleźć. Firmom, które zdecydowały się na bardziej rozbudowaną reklamę dajemy premię w postaci prezentacji ich wizytówek w pierwszej kolejności – mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu w Eniro Polska. –  Z kolei użytkownicy telefonów komórkowych w dowolnym miejscu i czasie mogą bezpłatnie korzystać z największej bazy teleadresowej. Unikalność Panoramy Firm polega na tym, że 100% naszych użytkowników to potencjalni klienci reklamodawców. Do tej pory skutecznie łączyliśmy kupujących i sprzedających za pośrednictwem internetu i katalogu, teraz również przez telefon – dodaje Magdalena Wypychowicz.

  Obok wyszukiwarki teleadresowej i katalogu, mobile jest kolejnym kanałem dystrybucji ofert ponad 1.9 mln firm, dostępnym teraz zawsze pod ręką. Użytkownik nie tylko szybko znajdzie firmę, ale otrzyma również szczegółowe dane o niej: dane kontaktowe, produkty i usługi, hasło opisujące firmę, logo, godziny otwarcia czy lokalizację na mapie. Firmy ogłaszające się Panoramie Firm dzięki aplikacji mogą dotrzeć  do nowych klientów i użytkowników.

  ŹródłoEniro

  1 KOMENTARZ

  guest
  1
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~gościu

  ciekawe…
  ale marnie to wygląda, zbyt prosto

  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...