wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Orange tu jest. Nowa kampania wizerunkowa podkreślająca jakość sieci

  Zobacz również

  Z początkiem kwietnia wystartowała kampania wizerunkowa, wpisująca się w nowy, globalny format komunikacyjny marki: Orange tu jest. Firma postawiła na dynamiczną opowieść, w centrum której są ludzie, w codziennych sytuacjach, kiedy towarzyszy im technologia. Wielokanałowa kampania pojawi się w telewizji, na ooh, w social mediach, digitalu.

  - Reklama -

  Zmiany technologiczne coraz mocniej wpływają na życie każdego z nas. A to właśnie najnowsza sieć 5G i światłowód jakości Orange zapewniają nam pełnię możliwości korzystania z cyfrowego świata – powiedział Paweł Patkowski, dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska. – Motywem przewodnim kampanii są ludzie w kontekście różnorodności ich potrzeb i znaczenia dostępu do internetu. Tym, co ich łączy, to jakość sieci, na której można polegać, w różnych sytuacjach i na każdym etapie życia. W kampanii pokazano także ludzi Orange, którzy są blisko klientów. W formatach outdoorowych zobaczymy pracowników zajmujących się obsługą klientów w salonach. Nowy podpis marki „Orange tu jest” podkreśla zarówno dostępność technologii, niezawodność sieci jak i codzienne rozumienie potrzeb jej użytkowników – dodaje Paweł Patkowski.

  Wraz z kampanią wizerunkową emitowane będą spoty produktowe promujące Orange Światłowód oraz usługi mobilne z technologią 5G.

  W stworzeniu, produkcji oraz realizacji kampanii Orange wspiera agencja Leo Burnett. Produkcją zajęła się Filmprodukcja, a postprodukcją Studio Orka. Udźwiękowienie zrealizował Lunapark. Filmy wyreżyserował Marcin Filipek. Za planowanie oraz zakup mediów odpowiada Value Media, a za działania w social mediach Follow Agency.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...