Orange: Przygotowaliśmy sieć na wakacje

Zobacz również

Doczekaliśmy się wakacji i ruszamy na urlopy. Gdziekolwiek nie pojedziemy – nad morze, czy w góry, zazwyczaj chcemy mieć szybki internet. Wiemy o tym i jak co roku przygotowaliśmy naszą sieć mobilną na wzmożony ruch w regionach turystycznych.

- Reklama -

Mobilne stacje bazowe ustawiliśmy w 8 lokalizacjach: Lądek Zdrój (włączona), Dąbki i Dębki (planowane uruchomienie dzisiaj), Wicie, Rowy i Kołobrzeg (od 30 czerwca), Łeba (od 3 lipca) oraz Jastarnia (od 10 lipca).

Większość „wakacyjnych” stacji będzie obsługiwać technologię 5G w paśmie C, która świetnie sprawdza się w miejscach o dużym zagęszczeniu użytkowników i zapewnia wyższy komfort korzystania z usług mobilnych.

Przygotowaliśmy się, ale proszę pamiętajcie, że na wakacjach można też dać odpocząć komórce i cieszyć się byciem poza siecią.

ŹródłoOrange
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Samsung na VivaTech 2026: otwarty ekosystem przyspiesza rozwój connected care

Podczas panelu dyskusyjnego Samsung oraz jego partnerzy – Xealth, Generation Lab i SiPhox Health – opowiedzieli o tym, w...