wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Orange: Moto marzec – smartfony w supercenach

  Zobacz również

  Ten miesiąc upłynie w Orange pod znakiem Motoroli. Promocję rozpoczynamy od oferty na Motorolę razr 40 ultra 5G 256 GB, którą kupicie taniej o ponad 1000 zł. W atrakcyjnej cenie czeka na Was też m.in. Motorola G84.

  - Reklama -

  Po kilku latach przerwy smartfony Motoroli wróciły do oferty Orange. Możecie wybierać spośród kilku nowych modeli telefonów, a teraz także skorzystać ze specjalnej akcji.

  Jeśli szukacie sprawdzonych i niedrogich telefonów, obsługujących 5G to w obniżonej cenie dostaniecie Motorolę G84. Okazyjnie kupicie też premierową, składaną Motorolę razr 40 ultra 5G 256 GB – taniej nawet o ponad 1000 zł, w zależności od oferty, jaką się wybierzecie. Dotyczy to opcji na abonament i bez abonamentu, gdzie za sam smartfon zapłacicie 4039 zł. Urządzenia dostępne są do wyczerpania zapasów.

  Który model wybrać

  Motorola moto g84 5G – zapewnia doskonałą jakość zdjęć, nawet przy słabym świetle. Technologia Ultra Pixel umożliwia łączenie czterech pikseli w jeden, co czterokrotnie zwiększa światłoczułość i przekłada się na wyraźne i jasne obrazy. OIS automatycznie niweluje drgania, gwarantując ostre i szczegółowe ujęcia nawet w trudnych warunkach czy przy słońcu.

  Procesor Snapdragon 695 5G zapewnia wyjątkową płynność działania, a długotrwała bateria 5000 mAh – błyskawiczne ładowanie TurboPower 30. Dzięki wsparciu sieci 5G, smartfon oferuje błyskawiczne połączenia internetowe, umożliwiając streaming i pobieranie danych z ogromną prędkością. 6,5-calowy ekran pOLED, z częstotliwością odświeżania 120 Hz, zapewnia niespotykaną jakość obrazu – z technologią HDR i ponad miliardem odcieni, co sprawdzi się do oglądania filmów i gier.

  Nowa Motorola razr 40 ultra to powrót do kultowego modelu z klapką, ale w bardziej technologicznej i ekskluzywnej wersji. Ten składany smartfon, zaprojektowany z myślą o wygodzie i stylu, imponuje designem oraz wydajnością. Oferuje duży 3,6-calowy ekran zewnętrzny, największy i najbardziej interaktywny w segmencie rozkładanych telefonów. Dzięki wysokiej rozdzielczości i częstotliwości odświeżania 144 Hz wrażenia są niemal tak przyjemne, jak na wewnętrznym 6,9-calowym wyświetlaczu. Nie trzeba otwierać klapki, by móc słuchać, grać, rozmawiać czy oglądać i w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje ten sprzęt. Za sprawą dźwięku przestrzennego, głośników stereo i systemowi trzech mikrofonów zapewnia on także doskonałe brzmienie.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...