wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Moc gigabajtów od T-Mobile. 5200 GB ekstra przez rok dla klientów T-Mobile na kartę

  Zobacz również

  Dobra oferta na kartę to taka, która pozwala rozpędzić się w sieci bez obawy o zużyte gigabajty. Dlatego teraz klienci T-Mobile na kartę mogą włączyć kolejny bieg w swojej wirtualnej podróży! Wszystko za sprawą ofert, dzięki którym zyskują nawet 5200 GB ekstra przez rok (z ofertą za 45 zł co 30 dni 12×400 GB plus 400 GB na początek) z możliwością skorzystania z błyskawicznej sieci 5G Bardziej.

  - Reklama -


  Wraz z siecią 5G Bardziej oraz solidnym zapasem gigabajtów od T-Mobile, przed klientami otwierają się nowe możliwości. Użytkowników oferty T-Mobile na kartę będzie w tym zakresie ograniczać jedynie wyobraźnia – pakiet, który otrzymają, da im bowiem imponujące pole do działania. Nauka, praca, hobby, streaming filmów i seriali – 5200 GB ekstra przez rok (z ofertą za 45 zł co 30 dni 12×400 GB plus 400 GB na początek) z pewnością wystarczy na wszystkie te aktywności. Klienci oferty mogą przy tym liczyć nie tylko na gigabajty, ale też miłe niespodzianki dostępne w aplikacji „Mój T-Mobile”, np. bilety do kin Cinema City w całej Polsce za 10 zł w każdy czwartek. W jaki sposób odebrać wszystkie bonusy?

  Zgarnij pulę w jedną chwilę
  Wystarczy włączyć ofertę GO! L za 45 zł co 30 dni. W ramach pakietu użytkownicy otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz spory zapas 60 GB (30 GB w ramach oferty i 30 GB po doładowaniu) co 30 dni. Wszystko to z dostępem do technologii 5G Bardziej, która pozwala nabrać prawdziwego rozpędu. Jednak to dopiero początek korzyści, które czekają na klientów! Już na początku mogą doliczyć bowiem 200 GB na start na 30 dni za aktywację oferty GO! L, a do tego 200 GB na 30 dni za udzielenie zgód marketingowych. Reszta puli gigabajtów pozostaje na wyciągnięcie ręki! Uruchamiamy aplikację „Mój T-Mobile”, włączamy ofertę „Rok Internetu” i gotowe! Każdy miesiąc to dodatkowe 400 GB. Razem do zgarnięcia jest nawet 5200 GB do wykorzystania przez 365 dni!

  Na tym dodatki, z których skorzystać mogą użytkownicy naszej sieci, się nie kończą! Czekają na nich również regularnie udostępniane atrakcyjne oferty w ramach programu doceniania klientów Magenta Moments, który znajdą w aplikacji „Mój T-Mobile”, w tym m.in. zniżki na bilety do Cinema City.

  Nowa oferta to także nieszablonowa kreacja widoczna w kampanii outdorowej, której dopełnienie już niedługo będziemy mogli zobaczyć również w innych środkach przekazu.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...