Oprogramowanie firmy Ericsson zwiększa wydajność sieci mobilnych w pomieszczeniach

Zobacz również

W kilku ostatnich latach zmiany dotyczące łączności nabierały tempa; przeszliśmy z epoki laptopów do epoki pełnej mobilności, w której łączymy się ze znajomymi, rodziną i współpracownikami za pomocą różnych urządzeń – wzrost do 4,3 urządzenia przypadającego na użytkownika do roku 2020* – transakcje biznesowe coraz częsciej przeprowadzone są za pomocą sieci komórkowej.

- Reklama -

Wynikający z tego gwałtowny wzrost liczby urządzeń, użytkowników i zastosowań próbujących uzyskać dostęp do sieci może skutkować obniżeniem zasięgu i wydajności w budynkach. A przy postępujacym rozwoju Internetu Rzeczy (IoT, Internet of Things), dzięki któremu 26 miliardów urządzeń będzie podłączonych do sieci w 2020 roku, zapewnienie odpowiedniego zasięgu w budynkach będzie stanowiło jeszcze większe wyzwanie.

Aby wspierać te zmiany dotyczące łączności, Ericsson (NASDAQ: ERIC), od dawna cieszący się uznaniem za innowacyjny sprzęt zapewniający wysoką wydajność, podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, zwiększając przepustowość i funkcjonalność wyłącznie dzięki aktualizacjom oprogramowania. Firma ogłosiła dziś wprowadzenie kolejnej ważnej wersji oprogramowania, Ericsson Networks Software 16A, która będzie zawierać nowy pakiet wersji oprogramowania dla sieci LTE w budynkach.

ŹródłoEricsson
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...