sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Od dziś kupisz bilety POLREGIO w aplikacji mPay

  Zobacz również

  mPay, leader płatności mobilnych, rozpoczyna współpracę z POLREGIO, największym polskim przewoźnikiem kolejowym. Sprzedaż biletów POLREGIO w aplikacji mPay rusza dzisiaj.

  - Reklama -

  mPay, dzięki współpracy z POLREGIO, zapewni swoim użytkownikom kompleksową ofertę podróżniczą. Dzięki uzupełnieniu oferty o bilety POLREGIO, użytkownicy aplikacji mPay będą mogli szybko sprawdzić najlepsze połączenia i kilkoma kliknięciami zakupić bilet.

  – Współpraca z POLREGIO jako największym pod względem ilości sprzedawcą biletów kolejowych w naszym kraju jest istotnym uzupełnieniem oferty komunikacyjnej w aplikacji mPay. Jest też naturalnym krokiem w kierunku realizacji naszej strategii biznesowej, która zakłada stały rozwój w kierunku superaplikacji posiadającej szerokie spektrum usług. Naszym celem dla jest, aby nasi użytkownicy mogli w aplikacji mPay zaplanować i opłacić prawie każdy rodzaj podróży po Polsce, jak również w szybki sposób realizować inne płatności np. za ubezpieczenie turystyczne czy za rachunki domowe. – opowiada Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay.

  POLREGIO, jako największy polski przewoźnik pasażerski, dywersyfikuje kanały sprzedaży swoich biletów. Jak podaje w swoich komunikatach – pasażerowie POLREGIO coraz częściej decydują się na zakup biletu w formie zdalnej, czyli za pośrednictwem strony www, aplikacji mobilnej czy videomatów. Od dziś POLREGIO dotrze również do bazy 1.5 mln użytkowników aplikacji mPay.

  Od dłuższego czasu stawiamy na rozwój zdalnych kanałów sprzedażowych, inwestujemy w naszą aplikację i stale zwiększamy dostępność biletów POLREGIO wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Jesteśmy największym polskim przewoźnikiem pasażerskim, dlatego w tym obszarze stoją przed nami szczególne wyzwania. Ścisła współpraca z tak innowacyjną spółką jak mPay jest więc nie tylko elementem strategii POLREGIO, ale to również naturalny dla nas krok w dobie szybko postępującej cyfryzacji i digitalizacji, które coraz mocniej wpływają na kolejne obszary naszego życia. A z naszych usług codziennie korzystają setki tysięcy pasażerów, musimy ułatwiać im życie i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom – powiedział Adam Pawlik, Prezes Zarządu POLREGIO.

  ŹródłomPay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...