wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Zobacz również

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50 zł miesięcznie, a także bogatą ofertę telewizji dla domu.

  - Reklama -

  Play dynamicznie rozwija usługi dla domu – superszybkiego światłowodu oraz nowoczesnej telewizji. Dla wszystkich, którzy potrzebują stabilnego łącza internetowego oraz bogatej oferty telewizyjnej, operator przygotował nową propozycję z dodatkowymi korzyściami, w tym dostępem do serwisu Netflix w cenie abonamentu.

  Światłowód z Netflix w supercenie już od 50 zł miesięcznie

  Światłowód od Play to komfort korzystania z superszybkiego łącza w supercenie. Operator proponuje kilka wariantów prędkości internetu, aby klienci mogli wybrać opcję dopasowaną do własnych potrzeb. Każda z nich pozwoli na płynne surfowanie po sieci, zaczynając od prędkości do 300 Mb/s już od 50 zł miesięcznie, po rabatach dla klientów Play, z Netflix w cenie abonamentu. Na najbardziej wymagających użytkowników czeka łącze o prędkości aż do 5 Gb/s dzięki któremu będą mogli korzystać z wielu urządzeń i aplikacji jednocześnie, szybko pobierać duże pliki, oglądać filmy w jakości 4K czy grać online.

  Wielbiciele filmowych i serialowych emocji na pewno docenią fakt, że w ramach powyższych ofert zyskują dostęp do Netflix na cały okres umowy. Netflix to popularne i nagradzane filmy, seriale i programy, w tym oryginalne produkcje, jak Stranger Things, Wiedźmin, Bridgertonowie czy Śnieżne Bractwo z możliwością oglądania bez ograniczeń na telefonie, tablecie, laptopie i telewizorze, także w trybie offline.

  Bogata oferta telewizyjnej rozrywki dla domu

  Operator przygotował także propozycję dla wszystkich, którzy oferty superszybkiego światłowodu z Netflix w cenie abonamentu chcą połączyć z bogactwem różnorodnych kanałów w nowoczesnej telewizji Play. W zależności od wybranej opcji, dostępnych jest nawet 197 kanałów, w tym Filmbox, Cinemax, Eleven Sports, a także Viaplay Medium i Canal+ Seriale i Filmy w cenie abonamentu. To szeroki wachlarz telewizyjnej rozrywki dla domu, w którym każdy fan filmów, seriali czy sportowych emocji znajdzie coś dla siebie.

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...