No-limit i 15 GB za 24,50 w Orange na kartę

Zobacz również

W końcu 24,50 zł za nielimitowane rozmowy, sms oraz 15 GB internetu przez miesiąc w Orange na kartę to kawał dobrej promocji i aktualnie chyba najlepsza oferta na rynku!
Jedyne co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej okazji to wysłać SMS o treści RBL31GB na 80106 i doładować konto kwotą co najmniej 5 zł. I gotowe! Promocja trwa bowiem do 31 stycznia.

- Reklama -

Jeżeli wejdziecie na stronę rabatypodoladowaniu.pl, gdzie piszemy więcej o akcji, znajdziecie znacznie więcej rabatów. Obecnie możecie zgarnąć 10% rabatu na część asortymentu Euro RTV AGD, niedługo będzie to obniżka cen w sklepie Astratex.pl. Informacje o rabacie otrzymacie także w formie SMS po każdym doładowaniu telefonu.

W promocji biorą udział także Wittchen i PizzaPortal, więc szczególnie jeżeli chcecie kupić w najbliższym czasie artykuły skórzane warto regularnie doładowywać konto i śledzić co dzieje się na stronie!

ŹródłoOrange
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...