Nieletni ukradli radiotelefony

Zobacz również

Policjanci zatrzymali ośmiu nastolatków w wieku od 14 do 16 lat podejrzanych o kradzież 12 radiotelefonów. Dwóch z jest wychowankami domu dziecka, natomiast pozostali są mieszkańcami Głogowa.

- Reklama -

Chłopcy włamali się do jednej z piwnic budynku mieszkalnego w Głogowie, skąd skradli radiostacje wraz z czterema ładowarkami. Jak się okazało skradziony sprzęt należał do jednej z firm ochroniarskich.

Podejrzani przyznali się do kradzieży. Policjanci ogniwa ds. nieletnich odzyskali już skradziony sprzęt. Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przekazane do sądu dla nieletnich, który podejmie decyzje, co do ich dalszych losów.

ŹródłoKGP
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...