GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Orange

20 GB w Orange  – prezent na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-07 14:47 - dodaj komentarz
Orange znów rusza z kolejną promocją w Orange na kartę. Sprawdźcie, co zrobić, by zdobyć darmowe gigabajty i mieć więcej internetu na lato. Klienci prepaid już teraz mogą skorzystać z prezentu, którym jest pakiet 20GB na 20 dni. Odebrać można go w aplikacji Mój Orange lub logując się na swoje konto internetowe Orange – wchodząc do zakładki Pakiety i Usługi. Bonus jest bezpłatny, nie ma SMS-ów aktywujących, a każdy klient z promocji może skorzystać tylko raz.
2500 GB za darmo przez rok w Orange na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 14:09 - dodaj komentarz
Nawet 2500 darmowych GB w Orange na kartę z usługą Bez limitu. Na użytkowników Orange na kartę czeka bonus i to naprawdę duży. Sprawdźcie, jak zgarnąć aż 2500 gigabajtów i na czym polega nowa akcja. W Orange promocje się sumują! 12 kwietnia uruchomiono promocję 2400 GB za darmo przez rok dla wszystkich klientów, mających aktywną cykliczną usługę: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB + 5G pass – w wersji za 35 zł lub za 39 zł miesięcznie. Mogą oni otrzymać 12 paczek po 200 GB każda, które włączają się po aktywacji
Prezenty i zmiany usług w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 14:11 - dodaj komentarz
Orange ma dla nas sporo niespodzianek. W Orange na kartę pojawią się też nowe oferty, promocje i ulepszone usługi. Promocje dostępne są również w aplikacji Mój Orange w zakładce Pakiety i Usługi. Aby skorzystać z nich – klient musi mieć możliwość wykonywania połączeń na swoim koncie. Każdy z SMS-ów aktywacyjnych jest bezpłatny. Dodatkowo, w usługach cyklicznych, jakiś czas temu wprowadzono przechowywanie gigabajtów przez 31 dni.
Pakiety bonusów od Orange i nju
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:42 - dodaj komentarz
1 czerwca w Orange świętują nie tylko dzieci. Nasi klienci, w ramach podziękowania – że są z nami, otrzymują pakiety gigabajtów na całe lato. W nju mobile również czekają gorące atrakcje. Z prezentów skorzystać mogą użytkownicy Orange – indywidualni i biznesowi, klienci ofert na abonament oraz klienci nju na abonament i nju na kartę. Im wszystkim z pewnością nie zabraknie latem gigabajtów. Przydadzą się one do surfowania po internecie, grania, oglądania filmów, słuchania muzyki, rozmów z bliskimi, pracy i czego tylko się zapragnie.
30 GB w prezencie od Mój Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-31 14:39 - dodaj komentarz
Niedawno Orange miał małe wewnętrzne święto – ponad 100 edycji Śród z Mój Orange. Mamy kolejny tydzień i nową środę – rozdajemy prezenty. Odbierzcie gigabajty. Środy z Mój Orange to już tradycja – cotygodniowy bonus, upominek, rabat w pomarańczowej aplikacji, z której mogą korzystać użytkownicy usług abonamentowych. To także spore ułatwienie dla klientów, bo mają tam dostęp do wszystkiego. W jednym miejscu mogą sprawdzić swoje konto, opłacić rachunki, wygodnie skontaktować się z obsługą, buszować po naszym sklepie online i
Przecenione tablety i smartfony – pomysły na prezenty
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-19 14:13 - dodaj komentarz
To idealny moment by przedłużyć lub zawrzeć nową umowę z Orange. Tym bardziej, że teraz można liczyć na dodatkowe prezenty z tej okazji. Znajdziecie też upominki na najbliższe święta – elektronikę w wyjątkowych cenach. 18 maja Orange rozpoczął promocję, podczas której można – przy przedłużeniu umowy z Planem M – kupić tablet Samsung Galaxy Tab S8 5G 128 GB taniej aż o 1032 złotych. Dostępnych jesttakże wiele innych atrakcyjnych obniżek, między innymi na: Samsunga Galaxy A14, OPPO A78 5G, OPPO reno8T, Xiaomi 12 Pro 5G 12/256 GB.
Przenosisz numer do nju i masz 3 miesiące za 0 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-16 14:14 - dodaj komentarz
W nju wystartowaliśmy z nową promocją dla klientów przenoszących numer od konkurencyjnych operatorów. Dzięki niej macie 3 miesiące abonamentu za 0 zł. Promocja dotyczy planów: nju podstawowy, nju dodatkowy oraz nju internet dodatkowy z usługą nju dodatkowy 19 zł. Chodzi o następujące oferty: solo (19 zł, 29 zł , 39 zł); w parze (29+9 zł, 39+9 zł, 39+19 zł); w trio (19+19+9 zł, 29+19+9 zł, 39+19+9 zł); dokupowanych numerów dodatkowych za 9 zł i 19 zł do wcześniej posiadanych ofert solo lub w parze.
Prezent w Orange na kartę  - 10proc. wartości doładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-08 14:32 - dodaj komentarz
W majowej edycji promocji „Prezent na kartę” mamy dla Was ekstra 10% za doładowanie o wartości 30 zł w górę, które zrobicie w aplikacji Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl Darmowe złotówki wpadają na konto główne. Promocja jest dla wszystkich użytkowników Orange na kartę w taryfach Orange Free na Kartę, POP, YES oraz IoT. Na jednym numerze można skorzystać z promocji tylko raz. Ważność doładowań pozostaje bez zmian. Promocja trwa od dziś do 31 maja.
Darmowe złotówki w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-04 13:55 - dodaj komentarz
W majowej edycji promocji „Prezent na kartę” Orange ma dla nas ekstra 10% za doładowanie o wartości 30 zł w górę, które zrobicie w aplikacji Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl. Darmowe złotówki wpadają na konto główne. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników Orange na kartę w taryfach Orange Free na Kartę, POP, YES oraz IoT. Na jednym numerze można skorzystać z promocji tylko raz. Ważność doładowań pozostaje bez zmian. Promocja trwa od dziś do 31 maja.
Orange: Smartfony dla firm w atrakcyjnych cenach
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-04-28 14:22 - dodaj komentarz
Wraz z wiosennym sezonem promocyjnym, Orange wystartowało ze specjalną akcją dla klientów biznesowych „Szczególnie polecane smartfony”. Co 4 tygodnie rotują się modele, które mają wyróżniającą się na rynku atrakcyjną cenę. Szczególnie polecane smartfony w najlepszych cenach będą dostępne do 24 maja lub do wyczerpania zapasów. Po tej dacie wyróżnione zostaną inne modele. Klienci biznesowi mają możliwość wyboru smartfona na 6, 12, 24 lub 36 rat, w ofercie z Planami Firmowymi na 24 lub 36 miesięcy.
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: