GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Orange

Ruszyła akcja Orange wspierająca zdalną naukę. Nawet 200 GB internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 14:17 - dodaj komentarz
Zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj uczniowie i ich rodzice, studenci oraz nauczyciele mogą skorzystać z Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Na naukę otrzymają nawet 200 GB do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze. Żeby skorzystać z akcji wystarczy ściągnąć na smartfon aplikację Orange Flex. Następnie wybrać dowolny plan komórkowy z określoną liczbą GB (maksymalnie 100 GB miesięcznie), przenieść swój numer lub wybrać nowy –
Orange - Kup Samsunga S20+, a A51 zgarnij za 1 zł/mc (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-27 13:17 - dodaj komentarz
Od dzisiaj Orange ma dla Was w promocyjnej cenie dwa zestawy smartfonów marki Samsung. Do Samsunga Galaxy S20+ 5G oraz S20 Ultra 5G możecie dokupić drugi smartfon tej marki, Galaxy A51 za 1 zł/mc. W zestawie z S20 Ultra, w Planie Mobilnym cena zestawu to 299 zł na start i 222/mc. W zestawie z S20+, w tym samym Planie Mobilnym, cena to 199 zł na start i 181 zł/mc dla nowych klientów. Stali klienci, którzy przedłużą umowę z Planem Mobilnym 75, nie zapłacą opłaty na start.
Orange Polska wspiera naukę online dodatkowym internetem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:15 - dodaj komentarz
Kiedy ze względu na pandemię trzeba zostać w domu, nie może zabraknąć internetu. Dlatego odpowiadając na potrzeby uczniów i ich rodziców, studentów oraz nauczycieli Orange Polska opracował możliwość korzystania z oferty Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Oznacza to, że na naukę przez internet będą oni mieli do wykorzystania nawet 200 GB transferu danych. To pozwoli swobodnie uczestniczyć w zajęciach online, słuchać wykładów i korzystać z innych zdalnych rozwiązań w nauce.
Polska – Ukraina, promocje w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:15 - dodaj komentarz
W Polsce przebywa już ponad milion obywateli Ukrainy. Z myślą o naszych klientach pochodzących ze Wschodu uruchomiliśmy dwie promocje: możliwość subskrypcji platformy Megogo oraz pakiet 60 minut na połączenia z Polski na Ukrainę. W Orange na kartę uruchomiono możliwość subskrypcji na platformie Megogo. Jest to aplikacja z filmami, serialami i programami w języku ukraińskim. Jak uruchomić Megogo? Należy pobrać aplikację mobilną, następnie założyć konto przez stronę internetową
Zostań w domu i korzystaj z Orange Flex przez pierwszy miesiąc za złotówkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:42 - dodaj komentarz
Orange Flex jest wyjątkową ofertą komórkową. W intuicyjnej aplikacji znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Możecie zmieniać swój plan komórkowy, dodawać pakiety a nawet dzielić się GB ze znajomymi jednym kliknięciem. Do tego aktywujecie Video i Music Pass, aby korzystać z najpopularniejszych serwisów bez zużycia GB. Wszystko bez długoterminowych umów. W myśl zasady #chceszmasz.
Wiosenne ceny telefonów dla przedłużających umowę w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:30 - dodaj komentarz
Wiosna już oficjalnie się rozpoczęła, a my mamy dla Was telefony w lekkich, wiosennych cenach. W tym tygodniu obniżyliśmy ceny wybranych smartfonów dla klientów przedłużających umowy na Plany Mobilne oraz Orange Love. Teraz możecie kupić Huawei P smart 2019 i Samsung Galaxy A40, przedłużając umowę w Planie Mobilnym 55 i 75 oraz w Orange Love Standard i Extra. Obniżka wynosi 240 zł podczas trwania całej umowy.
Początek wiosny z Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:10 - dodaj komentarz
Dzisiaj zaczyna się astronomiczna wiosna. Z tej okazji w Orange na kartę przygotowaliśmy promocję: usługę „Nielimitowane Rozmowy, SMS-y i MMS-y+pakiet 3 GB” dostaniecie na 3 pierwsze wiosenne dni za 0 zł. Aby skorzystać z promocji należy wysyłać bezpłatny SMS o treści WIOSNA pod numer 364. Numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie przyjdzie SMS-em.
Bonus 5 GB na doladowania.orange.pl i w aplikacji Mój Orange (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 15:10 - dodaj komentarz
W Orange na kartę zawsze, gdy doładujesz telefon przez stronę doladowania.orange.pl lub w aplikacji Mój Orange otrzymasz 5 GB gratis.
Zima bez limitu i 15 GB w Orange na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-28 15:17 - dodaj komentarz
W Orange na kartę to Ty decydujesz. Wybierz ofertę bez limitu za 50% ceny. Internet za darmo po każdym doładowaniu. Nawet 100 GB. Połączenia bez limitu do wszystkich sieci. SMS-y/MMS-y bez limitu do wszystkich sieci. 15 GB internetu w Polsce, 3,18 GB internetu w UE. 0 zł na rozmowy i SMS-y w Orange zawsze, gdy masz ważne konto.
Zima bez limitu w Orange na kartę i -50proc. na próbę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-16 14:55 - dodaj komentarz
Trwają ferie, a więc czas dobrej zabawy i nowych doświadczeń. Tej zimy w Orange na kartę można sprawdzić, jak to jest mieć wszystko bez limitu oraz pakiet 15 GB przez miesiąc za połowę ceny. Promocja trwa od 16/01 do 29/02/2020 włącznie. W tym czasie każdy klient Orange na kartę (z wyłączeniem użytkowników taryfy „Zawsze bez limitu”) może włączyć usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB” na 31 dni w cenie obniżonej z 30 zł na 15 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: