Netia zapewni łączność Sejmowi RP

Zobacz również

Netia podpisała czteroletnią umowę z Kancelarią Sejmu RP na świadczenie usług głosowych. Tym samym Netia jest obecnie jedynym operatorem, który dostarcza usługi telefonii stacjonarnej dla Sejmu i Senatu RP. Netia – pokonując czterech konkurentów – wygrała przetarg zorganizowany przez Kancelarię Sejmu RP na „Świadczenie usługi telekomunikacyjnej telefonii stacjonarnej wraz z dostawą niezbędnego dla świadczenia usługi wyposażeniem”.

- Reklama -

Umowa została zawarta na okres 4 lat, jej wartość to blisko 450 tys. zł brutto.

Dzięki wygranej w przetargu, Netia, jako jedyny operator telekomunikacyjny na naszym rynku, będzie świadczyć swoje usługi, zarówno dla Kancelarii Sejmu RP, jak i Kancelarii Senatu RP (z którą to podpisała czteroletnią umowę 17 marca br.)

W przetargu ogłoszonym przez Kancelarię Sejmu RP, brały również udział firmy: DID, Orange, GTS oraz Exatel.

ŹródłoNetia

1 KOMENTARZ

1
najnowszy
najstarszy oceniany

wwidac netia swiadczy uslugi na dobrym poziomie za przyzwoita cene, juz sam dropss ktory jak na oferte samego netu jest bardzo korzystny dla klientow i mcno zacheca

- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...