Nagroda Golden Arrow dla Orange Polska

Zobacz również

Wczoraj podczas gali Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow” Orange Polska otrzymał główną nagrodę w kategorii „Marketing internetowy – marketing wirusowy” za kampanię Środy z Orange Filmowe Cybertrailery by Cybermarian. Orange jako jedyna firma została wczoraj uhonorowana aż trzema nagrodami, zdobywając także dwa wyróżnienia, za Dom Boskich oraz event Orange Video Fest by LifeTube.

- Reklama -

Konkurs Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow” organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu i VFP Communications od 2006 r. Głównym celem konkursu jest promowanie efektywności w działaniach marketingowych. Jury ocenia zarówno sposób opracowania strategii kampanii reklamowych, jak i kreatywność oraz świeżość podejścia, jakimi powinny charakteryzować się poszczególne elementy kampanii.

Zachęcamy też do obejrzenia nagrodzonego projektu z Cybermarianem:

ŹródłoOrange
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...