Minister spotka się z przedstawicielami Vodafone

Zobacz również

Już w najbliższą środę minister skarbu spotka się z przedstawicielami Vodafone – inwestor Polkomtela. W piątek odbędzie się też posiedzenie rady nadzorczej, na którym może dojść do zmiany prezesa – pisze Puls Biznesu.

- Reklama -

Będzie to pierwsze spotkanie, więc trudno spodziewać się po nim jakichkolwiek konkretów. Polscy akcjonariusze mają jednak nadzieję, że resort postąpi w przypadku Vodafone podobnie jak z Eureko i będzie próbował polubownie rozwiązać arbitraż.

Przypominamy, że Vodafone chce zablokować sprzedaż akcji przez TDC, gdyż finalizacja tej transakcji da polskim udziałowcom ponad 75-procentowy pakiet w Polkomtelu.

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...