sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Miesiąc miłości w Telewizji od Orange

  Zobacz również

  W Telewizji od Orange Walentynki trwają dłużej! Od 8 lutego do 11 marca Klienci, którzy mają Pakiet Optymalny lub Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV), zyskają bezpłatny dostęp do kanału Romance TV. Dodatkowo, w ramach Orange VOD, od 8 do 25 lutego będzie dostępnych 30 filmów o miłości w niższych cenach. Sprawdźcie, co obejrzeć w nastrojowym klimacie. Można zrobić walentynkowy maraton filmowy.

  - Reklama -

  Odkodowany Romance TV

  Romance TV to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników romantycznych historii. W ofercie programowej stacji można znaleźć adaptacje bestsellerów, serie filmów – zabierających widzów w najpiękniejsze zakątki świata, komedie romantyczne czy wzruszające melodramaty. Od 8 lutego do 11 marca Klienci Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV) zyskają bezpłatny dostęp do tego kanału (pozycja 244 na dekoderach Telewizji od Orange).

  W lutym stacja pokaże premierowo wiele nowych tytułów, m.in.:

  „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Ligurii” (14 lutego, godz. 20:00). Dwie pary chcą wziąć ślub na „statku marzeń” i to podczas jednego rejsu. Konsultant ślubny będzie musiał sprostać wygórowanym oczekiwaniom swoich klientów. Czy tego dokona i obie uroczystości będą udane?

  „Kto nakarmi królika?” (24 lutego, godz. 20:00). Jule umówiła się z mężem, że będzie pracować w niepełnym wymiarze godzin, dopóki ich córka nie pójdzie do szkoły. Potem ma się skoncentrować na rozwoju swojej nowej firmy. Jednak szybko okazuje się, że wszystko układa się inaczej, niż było zaplanowane…

  „Uczyć może każdy!” (26 lutego, godz. 20:00). Richard nie ma pracy, a na dodatek zostawiła go żona. Wkrótce bohater wpada na „genialny” pomysł. Chce się zatrudnić w szkole swojej „byłej”, choć ta praca nie będzie związana z jego wykształceniem. Romantycznie w Orange VOD To nie koniec walentynkowych niespodzianek.

  W Orange VOD – na dekoderach Telewizji od Orange oraz w aplikacji Orange TV Go od 8 do 25 lutego – można obejrzeć aż 30 filmów o miłości w niższych cenach. W ofercie znalazły się wyciskające łzy melodramaty, optymistyczne komedie romantyczne oraz skłaniające do refleksji produkcje obyczajowe.

  Polecamy m.in.:

  „Wyjdź za mnie”, przewrotną opowieść z Jennifer Lopez i Owenem Wilsonem w rolach głównych, o świecie celebrytów, mediach społecznościowych i bardzo nietypowym małżeństwie.

  „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”, czwartą część kinowego przeboju, który rozpalił serca milionów widzów na całym świecie.

  „Plan na miłość”, czarującą, pełną brytyjskiego humoru komedię romantyczną, w której wystąpili Lily James, Emma Thompson oraz Shazad Latif.

  „Top Gun”, klasykę najwyższych lotów z Tomem Cruisem w roli głównej. Pete „Maverick” Mitchell walczy o tytuł najlepszego pilota w elitarnej jednostce, a także o serce pięknej instruktorki. Wkrótce tę „miłosną idyllę” burzy tragiczna wiadomość.

  „Pan i Pani Szpieg”, pełną humoru oraz akcji historię o najlepszym szpiegu na świecie, który postanawia rzucić dotychczasowe zajęcie, kiedy spotyka kobietę swoich marzeń.

  „Greckie wakacje”, niezwykłą, rozgrzewającą serce komedię. Czy istnieje sposób na szybkie i skuteczne „wyleczenie się” z nieszczęśliwej miłości?

  „Ona jest miłością”, poruszający melodramat o rozwiedzionej parze, która przypadkowo spotyka się po latach. Czy jest jeszcze szansa na to, aby tych dwoje ponownie połączyło uczucie?

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...