czwartek, 30 listopada, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Loteria i nagrody w aplikacji Mój Orange

  Zobacz również

  Orange rusza z kolejną niespodzianką dla użytkowników aplikacji Mój Orange. Tym razem to loteria z pulą aż 123 prezentów. Do wygrania topowe smartfony: iPhone 14 Pro, dwa Samsungi Galaxy S23 Ultra i 120 nagród pieniężnych o wartości 100 zł. W konkursie mogą brać udział klienci indywidualni – zarówno korzystający z oferty na abonament, jak i na kartę. Wystarczy, że zarejestrują się w loterii poprzez aplikację Mój Orange, tzn.: podadzą adres e-mail, zaakceptują regulamin i potwierdzą, że mają ukończone 18 lat.

  - Reklama -

  Można wziąć udział tylko raz, a po zgłoszeniu w aplikacji otrzyma się komunikat potwierdzający rejestrację. Akcja trwa od dziś do 22 listopada.

  Losowanie odbędzie się 29 listopada. Nagrodzeni użytkownicy zostaną indywidualnie poinformowani. Szczegóły dotyczące loterii i możliwości wzięcia w niej udziału znajdziecie w aplikacji Mój Orange w zakładce.

  Przypominamy, że w aplikacji MO nie tylko można mieć wgląd do swojego konta i wygodnie opłacać rachunki, ale też korzystać z licznych bonusów. Co tydzień można odbierać prezenty w ramach akcji Środy z Mój Orange (m. in. dodatkowe GB, zniżki, usługi gratis). Jeśli jeszcze nie macie na swoim smartfonie – warto pobrać.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  18 krajów podpisało porozumienie w kwestii bezpiecznego rozwoju sztucznej inteligencji

  Dokument o nazwie „Wytyczne w sprawie bezpiecznego rozwoju sztucznej inteligencji” opracowany został pod przewodnictwem Wielkiej Brytanii. Ze strony polskiej...