piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Koniec limitów w niskich abonamentach – od dziś Internet Power LTE w Plusie już nawet za 29,90 zł

  Zobacz również

  Plus, który wspólnie z Cyfrowym Polsatem, jako pierwszy operator na polskim rynku zaoferował nielimitowany Internet LTE przez cały czas trwania umowy, od dziś wprowadza koniec limitów danych w swoich dotychczasowych najniższych abonamentach. Od dziś więc, za 29,90 zł miesięcznie można mieć Internet Power LTE bez limitu danych i to w ofercie ze sprzętem.

  - Reklama -

  Wprowadzając nielimitowany Internet LTE przez cały czas trwania umowy, Plus – Lider Technologii LTE po raz kolejny zrewolucjonizował polski rynek. Przełamał tym samym barierę, której konkurencja przekroczyć nie miała śmiałości. Dziś czas na kolejną, jeszcze atrakcyjniejsza odsłonę tej oferty. Od 20 sierpnia Internet Power LTE, czyli nielimitowany Internet w technologii LTE, będzie dostępny w Plusie także w dwóch najniższych abonamentach za 29,90 i 49,90 zł miesięcznie. Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych możliwe jest przez całą długość umowy – przez pierwsze pół roku obowiązywania umowy usługa jest całkowicie za darmo, a później kosztuje tylko 10 zł miesięcznie.

  Podobnie jak we wszystkich pozostałych taryfach Power LTE także teraz wprowadzone zostają klasy serwisu, które pozwalają na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod daną stacją. Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu, natomiast po jego wyczerpaniu, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością – w klasie „Efektywnej” (abonament za 49,90 zł) jest to prędkość do 5 Mb/s, natomiast w klasie „Podstawowej” (taryfa za 29,90 zł) do 1 Mb/s.

  Nowa oferta jest dostępna przy podpisaniu umowy zarówno w wersji ze sprzętem (modem i router), jak i w wersji tylko SIM. Klient może więc wybrać ofertę ze sprzętem już w najniższym abonamencie za jedyne 29,90 zł miesięcznie.

  LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje 2 na 3 mieszkańców kraju, czyli aż 26 mln Polaków. Oferowane przez Plusa i Cyfrowy Polsat LTE, jako jedyne w Polsce umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s. Z powodzeniem pełni również rolę Internetu domowego. Według wszystkich dotychczasowych zestawień niezależnego rankingu Speedtest.pl Internet oferowany przez Plusa jest szybszy od Neostrady i dystansuje innych operatorów mobilnych (link). LTE Plusa wygrało też w teście Internetu mobilnego przeprowadzonym przez redakcję magazynu i serwisu „Komputer Świat” i otrzymało nagrodę JAKOŚĆ za najszybszy dostęp do Internetu w technologii LTE w Polsce.

  LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie pozwala na komfortowe i superszybkie korzystanie z Internetu: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, bezproblemowe korzystanie z aplikacji, gier, chatów, komfortowe oglądanie filmów, bez buforowania i zakłóceń.

  Podobną ofertę Internetu Power LTE w najniższych abonamentach w najbliższych dniach wprowadzi również Cyfrowy Polsat.

  ŹródłoPlus

  2 KOMENTARZE

  guest
  2 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~neli

  no właśnie co mi po bezlimicie danych jak nie mam zasięgu! już lepsza ta oferta dropssa, na kablu i w podobnej cenie

  ~uzytkoown

  Brak
  Dziś przez cały dzień nie ma zasięgu LTE. Masakra

  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...