sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  IEM 2024 w Katowicach: Premiera e-Sportowego ZOWIE XL2546X i bezprzewodowych myszek U2

  Zobacz również

  BenQ, globalna marka elektroniki użytkowej, ogłasza, że odwiedzający IEM Katowice EXPO 2024, po jako pierwsi, będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami profesjonalnej marki e-sportowej ZOWIE, w tym z monitorem do gier FPS XL2546X 240 Hz i najnowszą bezprzewodową myszą e-Sportową U2. Będą mogli także wypróbować w działaniu kilka modeli monitorów gamingowych z rodziny premium BenQ MOBIUZ.

  - Reklama -

  Od 9 do 11 lutego odwiedzający stoisko BenQ (nr C8) w Katowicach będą mieli okazję zanurzyć się w ulepszonym świecie gier stworzonym przez kolejną generację najwydajniejszych monitorów i sprzętu zaprojektowanego dla graczy wszystkich poziomów zaawansowania.

  – Wykorzystując m.in. sztuczną inteligencję nieustannie pracujemy w BenQ nad zapewnieniem graczom najwyższej jakości audiowizualnych wrażeń. W ten sposób pomagamy graczom osiągnąć wyższy poziom wydajności i skuteczności w grze – mówi Steve Chu, prezes BenQ Europe.

  Monitor XL2546X wyposażony w nowy, panel Fast-TN FHD 240 Hz, panele Fast-TN i ulepszoną, własną technologię DyAc ™ 2 z podwójnym podświetleniem dla precyzyjnej prezentacji obiektów w ruchu. Nowa konstrukcja kolumny oferuje zwiększoną ergonomię regulacji, a zaktualizowana funkcja XL Setting to Share umożliwia jeszcze łatwiejsze definiowanie ustawień monitora i wygodne przenoszenie ich między monitorami innych graczy.

  ZOWIE prezentuje bezprzewodową mysz U2, zaprojektowaną z wykorzystaniem najnowszych badań naukowych zachowań graczy e-Sportu. U2 ma charakterystyczny, symetrycznie zakrzywiony po obu stronach do wewnątrz, kształt zapewniający pewność chwytu typu „claw” i precyzję przy szybkozmiennych ruchach w różnych kierunkach. Mysz ma ulepszony odbiornik zapewniający doskonałą stabilność bezprzewodowej transmisji sygnału i wygodę instalacji plug-and-play. Ma także większe ślizgacze zapewniające poślizg znany z przewodowych myszy ZOWIE.


  Dodatkowo, odwiedzający będą mogli wypróbować w działaniu monitor XL2566K 360Hz i bezprzewodowe myszy z serii EC-CW.

  MOBIUZ zaprezentuje wysokiej klasy monitor gamingowy EX3210U do gier z matrycą 4K IPS 144 Hz i technologią HDRi firmy BenQ, zaprojektowaną w celu zwiększenia kontrastu poprzez nasycenie kolorów i automatyczne dostosowanie do oświetlenia otoczenia. Wyposażony w 2.1-kanałowe głośniki, w tym subwoofer o mocy 5W i mający krótki, 1ms czas reakcji EX3210U zapewnia doskonałe wrażenia audiowizualne w grach. Zaprezentowany zostanie również EX270QM z 27-calowym panelem QHD z certyfikatem VESA HDR600 i gniazdem HDMI 2.1 dla płynnej rozgrywki.

  BenQ opracował także oprogramowanie Color Shuttle dla serii MOBIUZ, umożliwiające graczom cieszenie się w pełni zoptymalizowanymi wrażeniami wizualnymi bez konieczności czasochłonnego i wymagającego wiedzy ręcznego dostosowywania ustawień monitora MOBIUZ. Do pobrania są dostępne autoryzowane ustawienia wstępne przeznaczone do popularnych gier.

  ŹródłoBenQ
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...