piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Galaxy Ace w Orange dla Firm

  Zobacz również

  4 lutego 2011 roku do oferty Orange dla Firm wprowadzony zostanie Samsung S5830 Galaxy Ace. Elegancki i prosty w obsłudze nowy model Galaxy wyposażono w 3,5-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości HVGA, procesor 800 MHz i aparat 5 Mpix z fleszem LED. Na pokładzie zagościł Android w wersji 2.2 Froyo. Samsung Galaxy Ace to mniejsza wersja uznanego Galaxy S. Wyglądem jak i rozmiarami do złudzenia przypomina iPhona.

  - Reklama -

  Smartfon posiada również bluetooth 3.0, ActiveSync, Wi-Fi oraz wsparcie dla HSDPA.  Jest wyposażony w wyszukiwarkę głosową i przeglądarkę dokumentów ThinkFreew  Jego pamieć to 160 GB, możemy ja powiększyć za pomocą kart microSD o 32GB. Galaxy Ace ma wbudowany odbiornik GPS, kompas, akcelerometr i czujnik światła.

  Model Galaxy Ace stworzony został z myślą o młodych użytkownikach, którzy nieustannie śledzą trendy i starają się za nimi podążać. Sprzęt ma elegancki design i z pewnością wpadnie w oko wielu klientom.

  Wojciech Jabczyński na swoim blogu przypomina o wyprzedażowych cenach: HTC Magic, iPhone 3G 8GB i 16GB, LG GC900, LG KC910, Nokia 6210 Navigator, Nokia E51, Nokia E66, Samsung I8910 Omnia HD, Samsung S8300 Ultra Touch, Sony Ericsson C510 i Sony Ericsson C902.

  ŹródłoOrange

  3 KOMENTARZE

  guest
  3 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~M107

  nie lol ale żal
  To nie to co piszą on ma 160 mb

  ~prześmiewca

  lol
  cytuję
  "Jego pamieć to 160 GB, możemy ja powiększyć za pomocą kart microSD o 32GB."
  no comment

  ~Alek

  nawet nie najgorzej
  rzeczywiście ma coś z iPhone'a. Pod względem technicznym wygląda nawet nie najgorzej. Podobnie zresztą jak popularna obecnie Nokia N8, czy HTC Wildfire oferowany również taryfach firmowych Orange. Zresztą, zawsze to jakaś nowość na rynku.

  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...