wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Dowiedz się pierwszy o premierze nowych pralek Bespoke AI. Zapisz się na stronie i zyskaj rabat

  Zobacz również

  Właśnie wystartowała rejestracja na nowe pralki Samsung Bespoke AI. W ramach akcji, wszyscy, którzy zapiszą się w terminie promocji, na stronie Samsung.pl – otrzymają 150 zł zniżki na zakup premierowych produktów.

  - Reklama -


  Wygodne rozwiązania AI pozwalają oszczędzić czas i energię
  Najnowsze modele pralek Bespoke AI będą wyposażone w szereg rozwiązań, które doceni każdy, kto podczas codziennych obowiązków – chce mądrze zarządzać swoimi zasobami. Pralka WW11DB8B95GBU4 wniesie poziom oszczędzania energii podczas prania na nowy poziom. Model ten będzie nawet o 40% bardziej energooszczędny niż poprzednia generacja pralek Bespoke AI posiadających klasę energetyczną A. Ale to nie jedyna zaleta premierowych urządzeń. Najnowsze pralki będą również wyposażone w technologię AI EcoBubble, która umożliwia skuteczne i energooszczędne pranie nawet w niskiej temperaturze. Detergent, woda i powietrze łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny. Dzięki temu piorąc z technologią AI EcoBubble zabrudzenia usuwane są nawet o 24%efektywniej. Piorąc w niskiej temperaturze możemy ograniczyć zużycie energii nawet o 70%, jednocześnie chroniąc kolor i fakturę ubrań nawet o 45,5% lepiej. Dodatkowo sprawdzany jest rodzaj pranych materiałów, aby jeszcze lepiej dopasować ilość piany, czas i temperaturę prania oraz szybkość obrotów bębna.

  Skuteczne pranie w nawet o połowę krótszym czasie
  Poza technologiami pozwalającymi oszczędzać energię, nowe pralki Bespoke AI będą wyposażone w technologie, które oszczędzą nasz czas podczas wykonywania prania. Jedną z nich jest QuickDrive, która pozwala na skuteczne pranie w nawet o 50% krótszym czasie, zachowując pełną skuteczność prania. Jest to możliwe dzięki technologii Q-Bubble, czyli dynamicznym obrotom bębna połączonym z dodatkowym natryskiem wody. W efekcie powstaje jeszcze więcej aktywnej piany. Natomiast, jeśli zależy nam na jeszcze szybszym cyklu możemy skorzystać z programu Super Szybki, dzięki któremu wypierzemy nasze ubrania już w 39 minut nie rezygnując z doskonałych efektów prania.

  Ponadto pralkami Bespoke AI możemy zarządzać poprzez aplikację SmartThings (do inteligentnego zarządzania domem). Z poziomu smartfona możemy mogli zaplanować cykl prania, dobrać odpowiedni program czy na bieżąco monitorować zużycie energii przez urządzenie. Co więcej, w SmartThings możemy również włączyć tryb AI Energy Mode, dzięki któremu w przypadku pralki Bespoke AI z technologią AI EcoBubble możemy zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%.

  Zarejestruj się i dowiedz się pierwszy o premierowych pralkach Bespoke AI!

  Akcja rusza 20 marca i potrwa do 2 kwietnia br. Wszyscy, którzy zapiszą się na stronie otrzymają 150 zł zniżki na nowe pralki Bespoke AI.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...