Dilerzy oskarżają Plusa o mobbing

Zobacz również

Konflikt Polkomtela i dilerów dotyczący zmiany warunków współpracy wchodzi w kolejną fazę. Dilerzy wyciągają kolejne dowody mające świadczyć o nieczystych intencjach operatora. Tym razem chodzi o prawa pracownicze – czytamy w Pulsie Biznesu.

- Reklama -

Zdaniem dilerów, mobbing w sieci sprzedaży Plusa jest problemem od kilkunastu miesięcy. Dotyka tysięcy pracowników salonów i sklepów z ofertą Plusa. W ich ocenie przedstawiciele operatora systematycznie szykanują i zastraszają pracowników. Mogą pokazać przykłady takich działań. Twierdzą, że miarka się przebrała i straszą procesami sądowymi.

ŹródłoPuls Biznesu
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...