Co drugi Polak w sieci

Zobacz również

Już 48 proc. dorosłych Polaków ma w domu dostęp do internetu – wynika z badania „Polacy w sieci” przeprowadzonego przez CBOS. Ponad połowa (57 proc.) ma w domu komputer – pisze serwis tvn24.pl.

- Reklama -

Jak wynika z badania, prawie dwie piąte dorosłych Polaków (39 proc.) używa e-maila. Co czwarty z nich sprawdza swoja skrzynkę codziennie. Niemal wszyscy użytkownicy poczty elektronicznej korzystają z niej w kontaktach prywatnych. W sprawach służbowych używa e-maila co trzeci internauta (16 proc.).

Źródłotvn24.pl
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...