wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  CANAL+ pozyskał wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów Ligi i superpucharu UEFA

  Zobacz również

  CANAL+ pozyskał wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA i Superpucharu UEFA w sezonach 2024/25, 2025/26 i 2026/27 na terenie Polski.

  - Reklama -

  Lewandowski, MBappé, Salah, Haaland, Vinicius Junior, De Bruyne, Bukayo Saka, Odegaard… Najwięksi piłkarze świata, najlepsze europejskie kluby i najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie UEFA wracają na anteny CANAL+. Pierwszym wydarzeniem transmitowanym przez CANAL+ w Polsce będzie Superpuchar UEFA rozgrywany w sierpniu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zaraz po nim rozpocznie się rywalizacja w pierwszej fazie Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Młodzieżowej UEFA, którą będzie można śledzić w CANAL+ i w serwisie streamingowym CANAL+ online.

  Dzięki nowemu modelowi rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA widzowie CANAL+ będą mogli doświadczyć jeszcze większej dawki piłkarskich emocji. Liczba rywalizujących drużyn zwiększy się z 32 do 36. Nowy format rozgrywek i większa liczba drużyn oznacza również mniej przerw w grze – mecze będą rozgrywane w każdym miesiącu od sierpnia do maja.

  Począwszy od sezonu 2024/25 rywalizacja grupowa zostanie zastąpiona fazą ligową, a każda z drużyn rozegra w niej po osiem meczów – cztery u siebie i cztery na wyjeździe, wobec dotychczasowych sześciu. Każdego dnia meczowego będzie rozgrywanych dziewięć meczów, czyli o jeden więcej niż do tej pory. Począwszy od 1/8 finału rozgrywki będą kontynuowane w dotychczasowym formacie play-off.

  Równolegle do Ligi Mistrzów UEFA widzowie CANAL+ i serwisu CANAL+ online zobaczą najlepsze mecze drużyn rywalizujących w Lidze Młodzieżowej UEFA.


  Sport jest zapisany w naszym DNA i od niemal 30 lat zapewniamy naszym widzom w Polsce dostęp do najlepszych sportowych wydarzeń i niezapomnianych emocji. Liga Mistrzów UEFA jest tego najlepszym potwierdzeniem, dlatego jesteśmy zaszczyceni mogąc ogłosić tę informację dla wszystkich kibiców, którzy oczekiwali powrotu największej europejskiej piłki do CANAL+Edyta Sadowska, prezes i dyrektor generalna CANAL+ Polska

  Liga Mistrzów UEFA, Liga Młodzieżowa UEFA oraz Superpuchar UEFA to kolejne prawa sportowe poszerzające bogate portfolio CANAL+ na polskim rynku. CANAL+ Polska transmituje na swoich antenach rozgrywki wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga EA Sports, najlepszej żużlowej ligi świata PGE Ekstraligi oraz mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA oraz tenisowe turnieje z cyklu WTA Tour.

  Grupa CANAL+, obecna w Polsce z 3 milionami abonentów, jest zachwycona możliwością kontynuacji długoterminowej współpracy z UEFA na tym rynku. Grupa CANAL+ posiada obecnie prawa do rozgrywek klubowych UEFA w ponad 50 krajach, m.in. we Francji, Szwajcarii, Afryce Subsaharyjskiej, Birmie czy na Haiti, a od przyszłego sezonu w Austrii.

  ŹródłoCanal+
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  LG podkreśla swoją obecność na rynku europejskim na Milan Design Week 2024

  LG Electronics (LG) uczestniczy w Milan Design Week 2024, globalnych targach designu odbywających się w dniach 16-21 kwietnia w...