czwartek, 13 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Bonusy od mBanku, by odpoczywanie było przyjemniejsze

  Zobacz również

  Klienci mBanku zdecydowanie lubią podróżować. Coraz więcej z nich zamiast gotówki na wyjazd zabiera kartę z opcją walutową, która obniża lub całkowicie niweluje koszty transakcji dokonywanych za granicą. Chętnie korzystają też z premii i bonusów np. zniżek na ubezpieczenie podróżne czy wynajem auta. Także w te wakacje będą mogli zaoszczędzić dzięki przygotowanemu przez bank pakietowi wakacyjnych korzyści.

  - Reklama -

  Około 70 proc. klientów mBanku spędziło ubiegłoroczne wakacje za granicą, tak wynika z analizy ich transakcji kartowych. Najwięcej z nich wybrało się do Włoch, Grecji, Chorwacji i Hiszpanii. Podczas podróży, gdy sięgali po kartę wybierali zazwyczaj tą walutową. W kolejności najpopularniejsza była karta wielowalutowa (Visa Świat), potem karta walutowa podpięta do konkretnego konta walutowego oraz standardowa karta debetowa z włączoną usługą walutową, która oferuje niższą prowizję za przewalutowanie.


  Co drugi klient ubezpieczył się też dodatkowo na czas swojego wyjazdu. W ubiegłym roku 50 proc. klientów, którzy podczas wakacji wybrało się za granicę skorzystało ze specjalnej zniżki na ubezpieczenie podróżne, oferowane przez mBank w ramach pakietu wakacyjnych korzyści. Gwarantował on zniżki i bonusy. Aby z niego korzystać wystarczyło uruchomić usługę wielowalutową na karcie debetowej. Można to było zrobić jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej – po wejściu w szczegóły karty.


  Benefity oferowane w ramach pakietu dostępne są także w tym roku, na analogicznych zasadach. Akcja specjalna trwa od 3 czerwca do 30 września. A w ramach niej klienci zyskają:

  • mniejszą prowizję za przewalutowanie transakcji (obniżka z 3,5 proc. do 0,5 proc.),
  • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
  • 15 proc. zniżkę na ubezpieczenie turystyczne (z aktywną usługą wielowalutową zniżka nalicza się automatycznie),
  • od 2-4 proc. zwrotu za płatności kartą z logo mBanku za granicą. Maksymalna wartość moneybacka to 200 zł,
  • oraz mOkazje „dla podróżujących” np. eSky z 7 proc. zwrotem za transakcję oraz RentalCars z 9 proc. zwrotem.
  ŹródłomBank
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...