niedziela, 12 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

    Aplikacja Cinkciarz.pl dostępna już dla 3 mld odbiorców dzięki 35 wersjom językowym

    Zobacz również

    Cinkciarz.pl, w reakcji na globalne zmiany i coraz większą liczbę osób korzystających z usług finansowych w internecie, przetłumaczył swoją aplikację na 35 wersji językowych. Dzięki inwestycji może dotrzeć ze swoją usługą wymiany walut do ponad 3 miliardów ludzi na całym świecie. Aplikacja serwisu wymiany walut Cinkciarz.pl była dotąd dostępna w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej i rosyjskiej), co pozwalało adresować ją do ok. 715 milionów potencjalnych odbiorców.

    - Reklama -

    Jej nową wersję, przetłumaczoną na 35 języków, Cinkciarz.pl ustępnił dla użytkowników systemów Android oraz iOS. Wkrótce aplikacja będzie dostępna także dla klientów korzystających z Universal Windows Platform firmy Microsoft.

    Dotarcie z usługami do osób z różnych części świata jest jednym z kluczowych celów naszej firmy. Aby go zrealizować, pokonaliśmy bariery językowe i przygotowaliśmy aplikację umożliwiającą korzystanie z usług grupy Cinkciarz.pl w 35 wersjach językowych. Wkrótce także strona serwisu zostanie udostępniona w tych samych językach. Docelowo klienci będą mogli również wskazywać kraj, na terytorium którego będą korzystali z oferty serwisu – zapowiada Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

    Aplikacja została przebudowana pod kątem języków, w których pisownia odbiega od stosowanego powszechnie zapisu od lewej do prawej strony. Z myślą o użytkownikach w ponad 20 krajach, m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Egipcie czy Kuwejcie, wszystkie elementy graficzne uzyskały swoje lustrzane odbicia.

    Aplikacja wzbogaciła się o nowe tłumaczenia dla odbiorców posługujących się językami (wg porządku alfabetycznego): arabskim, chińskim tradycyjnym i uproszczonym, chorwackim, czeskim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hebrajskim, hindi, hiszpańskim, holenderskim, indonezyjskim, japońskim, katalońskim, koreańskim, malajskim, niemieckim, norweskim, portugalskim (w wariantach: brazylijskim i portugalskim), rumuńskim, słowackim, szwedzkim, tajskim, tureckim, ukraińskim, węgierskim, wietnamskim, włoskim. Wcześniej była dostępna w językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

    ŹródłoCinkciarz.pl
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments
    - Reklama -

    Najnowsze

    Teraz z Copilot dla Microsoft 365 możesz porozmawiać po polsku

    Dane z nowego, czwartego już raportu Microsoft Work Trend Index wskazują jednoznacznie, że AI przekształca nie tylko sposób wykonywania...