piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Spiesz się! Już tylko 5 dni zostało do końca przedsprzedaży telewizorów Samsung AI TV

  Zobacz również

  Już w najbliższy wtorek, czyli 14 maja br., upływa termin wyjątkowej przedsprzedaży Samsung. Wszyscy Klienci kupujący wybrany telewizor z serii Excellence Line, Neo QLED lub OLED – w sklepie uczestniczącym w akcji przedsprzedażowej (samsung.com) – mogą nawet otrzymać benefity, takie jak: głośnik Music Frame, 10 kodów w serwisie Rakuten, możliwość zakupu telewizora w 30 ratach 0% i wiele innych.

  - Reklama -

  W kwietniu br. do sprzedaży trafiły nowe modele telewizorów Samsung. Tegoroczna, szeroka i niezwykle różnorodna oferta producenta wyróżnia się niezrównanymi możliwościami w zakresie wykorzystania AI, dopracowanymi technologiami poprawy obrazu i dźwięku, eleganckim designem oraz rozwiniętymi funkcjami smart. W tak szerokiej gamie telewizorów każdy znajdzie coś dla siebie.

  Samsung Excellence Line, Neo QLED lub OLED – telewizory (nie tylko) dla kinomaniaków

  Excellence Line Neo QLED 8K to flagowa seria telewizorów premium, wyposażona w zaawansowany Procesor AI NQ8 Gen3, stanowiący znaczący krok naprzód w technologii inteligentnych telewizorów. To procesor neuronowy (NPU) dwukrotnie szybszy niż jego poprzednik, zawierający osiem razy więcej sieci neuronowych (512 zamiast 64), który pozwala uzyskać wyjątkowy obraz z wyraźnymi szczegółami niezależnie od źródła sygnału wejściowego. Telewizory z linii Excellence Line Neo QLED 8K – dostępne w 2 modelach (QN900D i QN800D), oraz w 3 rozmiarach (65”, 75” i 85”) – zapewniają niezrównane wrażenia wizualne, które wyznaczają nowe standardy w kategorii telewizorów premium.

  W linii Neo QLED 4K z 2024 r. za poprawę wrażeń wizualnych odpowiada przełomowy Procesor AI NQ4 Gen2. Ten zaawansowany procesor, wspierany sztuczną inteligencją ulepsza treści do rozdzielczości zbliżonej do 4K. Telewizor wzbogacony o funkcję Wzmocnienia Głębi Obrazu Pro oraz technologię Neo Quantum HDR+ wyświetla obraz o nienagannym kontraście, dostosowując poziom jasności do charakterystyki każdej sceny. Dzięki pierwszej na świecie matrycy potwierdzonej certyfikatem PANTONE, który świadczy o wierności kolorów oraz technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, Neo QLED 4K stawia poprzeczkę naprawdę wysoko pod względem jakości obrazu i brzmienia.

  Samsung wprowadził także pierwszą na świecie bezodblaskową matrycę OLED Glare Free, która eliminuje niepotrzebne odbicia, zachowując jednocześnie głęboką czerń i wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Telewizory OLED firmy Samsung, wyposażone w ten sam potężny Procesor AI NQ4 Gen2, co linia Neo QLED 4K, oferują takie funkcje podnoszące jakość obrazu na nowy poziom, jak Wzmocnienie Głębi Obrazu i OLED HDR Pro. Telewizory Samsung OLED to również świetny wybór do gier, dzięki funkcjom takim jak Upłynniacz Ruchu 144 Hz. Dodając do tego niezwykle smukły wygląd, zapewniają widzom nowy poziom doświadczeń wizualnych.

  Nie zapomnij – promocja trwa tylko do 14 maja!

  Wybrane modele telewizorów Samsung są dostępne w promocyjnej ofercie przedsprzedażowej tylko do 14 maja br. Wszyscy, którzy chcą skorzystać z oferty promocyjnej Samsung obejmującej kody do Rakuten i Music Frame, dostawę do domu i montaż powinni kupić objęty promocją telewizor najpóźniej do 14 maja 2024 r. w wybranej sieci sprzedaży: EURONET, Media Expert, Media Markt, Samsung Brand Stores, samsung.pl, AUDIO COLOR lub X-kom. Natomiast aby skorzystać z promocji obejmującej dodatkowe korzyści jak przedłużenie gwarancji czy punkty Samsung Rewards trzeba dokonać zakupu w sklepie e-store na stronie samsung.pl. Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem sprzedaży.

  Kolejno należy zarejestrować zakup na dedykowanej stronie https://www.samsung.com/pl/tvs/pre-order/ do 16 czerwca 2024 r

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...