GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

GTS uruchamia nową usługę wideokonferencji w jakości HD dostępną w każdym czasie i miejscu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2012-06-14 15:15 - czytano: 3031 razy - dodaj komentarz
GTS uruchamia nową usługę wideokonferencji w jakości HD dostępną w każdym czasie i miejscuGTS Central Europe, wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych i centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej, uruchamia nową usługę – GTS Wideokonferencja. Usługa oferuje połączenia wideo w jakości HD na wielu typach urządzeń, pozwalając firmom zmienić zwyczajne sieci IP w zaawansowane, lecz intuicyjne w użyciu systemy do komunikacji wideo. GTS Wideokonferencja oferuje wysoką jakość bez względu na platformę, którą się aktualnie wykorzystuje- smartfony, tablety, laptopy, komputery
REKLAMA
stacjonarne czy systemy multimedialne w salach konferencyjnych. Duży wybór kompatybilnych z systemem urządzeń pozwala klientom w prosty sposób uruchomić usługę w ramach posiadanej infrastruktury IT, bez potrzeby inwestowania w nowe, dedykowane urządzenia.

-Oferujemy bardzo praktyczne i atrakcyjne rozwiązanie dla firm, dla których szczególnie istotna w codziennej działalności jest komunikacja interpersonalna - powiedział Artur Ostrowski, Senior VP of Customer Solutions w GTS. -Postrzegamy wideokonferencje w jakości HD jako naturalne uzupełnienie obecnego sposobu pracy i komunikacji, pozwalające klientom na kontakt bez względu na miejsce przebywania – czy to przez smartfona na lotnisku w Nowym Jorku, czy przez komputer w hotelu w Pradze - dodaje Ostrowski.

Intuicyjny panel konfiguracyjny dostępny przez przeglądarkę internetową pozwala na pełną kontrolę nad systemem wideokonferencyjnym. Administratorzy mogą w jednym miejscu konfigurować, zarządzać i skalować usługę, w tym punktami końcowymi, infrastrukturą i licencjami. Autoryzowani użytkownicy systemu mogą ustalać swoje preferencje, zapraszać gości, kontrolować wideokonferencje i kontaktować się z pracownikami, klientami i partnerami, przenosząc biznes na nowy poziom efektywności.

-Firmy na całym świecie coraz bardziej wykorzystują wideopołączenia w jakości HD do zwiększania swojej produktywności, obniżenia kosztów podróży służbowych i - co najważniejsze – zwiększania zaufania i pewności komunikacji wśród rozproszonych po całym świecie pracowników, partnerów i klientów - powiedział Eric Le Guiniec, Vidyo’s VP and General Manager, EMEA Sales. -Cieszymy się, że GTS wykorzystuję platformę wideokonferencji do zaoferowania kompleksowej oferty klientom w Europie Środkowo-Wschodniej.

System wideokonferencyjny stworzono wykorzystując architekturę VidyoRouter z opatentowaną technologią Adaptive Vidyo LayeringTM i wykorzystaniem standardu H.264 SVC (skalowalne kodowanie wideo). Portal konfiguracyjny dostępny jest przez każde urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową i połączenie sieciowe, zapewnia użytkownikom dużą wygodę i elastyczność. System wykorzystuje infrastrukturę i urządzenia końcowe od wielu dostawców. Infrastruktura jest całkowicie skalowalna i w pełni redundantna, aby zapewnić najwyższą wydajność i niezawodność.
Źródło: GTS
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: