niedziela, 26 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  540Hz XL2586X i 240Hz XL2546X e-Sportowe monitory ZOWIE z serii XL-Xz panelami Fast-TN i nową technologią DyAc 2

  Zobacz również

  BenQ wprowadza na polski rynek dwa nowe monitory e-Sportowe ZOWIE XL2546X i XL2586X wyposażone w szybkie panele Fast-TN i usprawnioną technologię DyAc 2 wykorzystującą nowe, podwójne podświetlenie panelu, zapewniając wyraźny obraz obiektów w ruchu. Całkowicie nowa konstrukcja 240 Hz XL2546X i 540 Hz XL2586X zapewnia również dużo większą łatwość regulacji monitorów i ergonomię gry. Dodatkowo zaktualizowana funkcja XL Setting to Share umożliwia wygodną, automatyczną zmianę trybu kolorów bez przerywania gry.

  - Reklama -


  Kontynuując misję rozwoju profesjonalnego sprzętu e-sportowego, poprawy wrażeń z gry, i ułatwienia graczom osiągania jak najlepszych wyników, ZOWIE przywiązuje ogromną uwagę do opinii i sugestii graczy. Od chwili premiery monitorów serii XL w 2010 roku, nieustannie ulepszamy nasze rozwiązania tak, aby uzyskać wyraźniejszy obraz obiektów w ruchu, usprawniamy sterowanie parametrami monitora dla zwiększenia wygody użytkowania i wymiernego zwiększania efektywności gracza. Naszym celem jest dostarczanie funkcji i projektów, które przynoszą bezpośrednie korzyści graczom w ich rywalizacji, unikając niepotrzebnie krzykliwych projektów, które nie przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności gracza.


  Responsywność czyli szybkość reakcji monitora na działanie gracza jest jedną z najważniejszych cech monitorów e-sportowych. Nowe monitory XL2546X i XL2586X wykorzystują panele Fast-TN, które charakteryzują się krótszym czasem reakcji niż panele IPS, co pozwala zapewnić wyraźniejsze i ostrzejsze kontury poruszających się obiektów. Nowe monitory XL2546X i XL2586X skutecznie redukują efekt overshoot, który jest wywołuje zbyt agresywne przesterowanie ciekłego kryształu obserwowane w pewnych okolicznościach na konwencjonalnych panelach.
  XL2546X i XL2586X wyposażono w DyAc 2, nowy, dynamiczny mechanizm ZOWIE, zapewniający najlepszą w swojej klasie klarowność wyświetlania obiektów ruchu i doskonałe ogólne wrażenia wizualne. DyAc 2 jest znaczącą aktualizacją rozwiązań DyAc/ DyAc 2 wykorzystującą teraz podwójne podświetlenie z większą precyzją sterowania, aby osiągnąć wyższy poziom redukcji rozmycia ruchu i minimalizacji smużenia wraz ze zmiękczonym strumieniem świetlnym, dla ułatwienia adaptacja oczu.


  Zarówno XL2546X, jak i XL2586X mają także całkowicie nową konstrukcję kolumny z regulacją wysokości wykorzystującą łożyska klasy przemysłowej, dzięki czemu gracze mogą łatwiej i precyzyjniej, a co ważne w sposób powtarzalny, ustawić idealną pozycję ekranu.


  Seria XL-X jest wyposażona w funkcję Auto Game Mode oprogramowania XL Setting to Share™, która umożliwia automatyczne przełączanie trybu kolorów zależnie od treści wyświetlanych na ekranie. Pozwala to uniknąć ręcznego wybierania trybu koloru z menu.

  ŹródłoBenQ
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...