375 mln SMS-ów sieci Era i Heyah

Zobacz również

W dniach od 23 i 26 grudnia użytkownicy sieci Era i Heyah wysłali około 375 mln SMS-ów i 2,1 mln MMS-ów. Dla porównania w ubiegłym roku było to odpowiednio 215 mln wiadomości tekstowych i milion MMS-ów.

- Reklama -

W samą Wigilię wysłano 167 mln SMS-ów i 890 tys. MMS-ów. Natomiast pierwszego dnia Świąt 73 mln SMS-ów i 430 tys. MMS-ów.

ŹródłoEra
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...