GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Startuje szybka płatność za CANAL+ online dzięki usłudze Zapłać z T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-07-25 13:24 - czytano: 1801 razy - dodaj komentarz
Startuje szybka płatność za CANAL+ online dzięki usłudze Zapłać z T-MobileDostęp do najlepszych seriali, hitów filmowych i sportu na żywo jest teraz jeszcze łatwiejszy, gdyż klienci abonamentowi T-Mobile mogą już szybko i bezpiecznie płacić za korzystanie z serwisu CANAL+ online, wybierając opcję „Zapłać z T-Mobile”. Dzięki tej możliwości opłata za usługę zostanie dopisana do faktury za telefon komórkowy, a rozliczyć ją można jednym kliknięciem. Miłośnicy mocnych, serialowych wrażeń, ale również dużej dawki humoru z pewnością znajdą coś dla siebie w serwisie streamingowym CANAL+ online.
REKLAMA
Czekają tam na nich nowości, w tym „Sortownia” czy „Emigracja XD”, kultowe już produkcje takie jak „Belfer” i trylogia „Kruk”, a do tego między innymi „The Office PL”, „Klangor” czy „Minuta Ciszy”.

Serwis CANAL+ online to nie tylko tysiące godzin seriali i filmów na życzenie, ale też informacje, programy dla dzieci i największe sportowe emocje na żywo – widzowie mogą oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, NBA, a także sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA Tour. Dostęp do tych wszystkich wydarzeń jest teraz jeszcze prostszy dla klientów abonamentowych T-Mobile. Wystarczy wejść na stronę www.canalplus.com i wybrać interesującą ofertę, a przy finalizacji zamówienia wskazać opcję „Zapłać z T-Mobile”.

„Zapłać z T-Mobile” jednym kliknięciem
Dlaczego warto korzystać z tej opcji? Bo jest nie tylko szybka, ale też bezpieczna. Ta forma płatności wykorzystuje jedynie numer telefonu, nie trzeba więc udostępniać danych wrażliwych, takich jak karta płatnicza, ani instalować dodatkowych aplikacji. Transakcja jest autoryzowana specjalnym kodem PIN, który klient otrzymuje na wskazany numer telefonu. Dzięki odroczonej płatności od razu możemy korzystać z usługi, a kwota doliczana jest do kolejnego okresu rozliczeniowego za abonament komórkowy.

Poza serwisem CANAL+ online, klienci T-Mobile mogą korzystać z tego rozwiązania również m.in. przy zakupie ebooków, muzyki, czasopism i magazynów, a także ebiletów.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: