GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Specjalne wydarzenie realme poświęcone serii GT 2 już 20 grudnia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-12-14 13:34 - czytano: 208 razy - dodaj komentarz
Specjalne wydarzenie realme poświęcone serii GT 2 już 20 grudniarealme, najszybciej rozwijająca się marka mobilna na świecie, zapowiedziało specjalne wydarzenie poświęcone serii GT 2, które odbędzie się już 20 grudnia. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną trzy innowacyjne w skali świata rozwiązania technologiczne, stworzone z myślą o nadchodzących urządzeniach z rodziny GT 2. Zgodnie z ogłoszoną na początku grudnia strategią na flagowe modele klasy premium, przełomowe rozwiązania będą dotyczyć przyjaznych środowisku materiałów, rozwoju fotografii mobilnej oraz technologii komunikacji.
REKLAMA
Najnowocześniejsze technologie, wyznaczające trendy wzornictwo i dostępność urządzeń dla młodych klientów są znakami rozpoznawczymi realme. To właśnie dzięki nim marka dołączyła do TOP 6 światowych producentów mobilnych w rekordowo krótkim czasie i ciągle utrzymuje szybkie tempo globalnego rozwoju.

Przy tworzeniu swoich pierwszych flagowców klasy premium – serii realme GT 2, marka po raz kolejny będzie współpracować ze światowej sławy projektantem przemysłowym Naoto Fukasawą. Nowe smartfony od realme cechować będzie dążenie do idealnego połączenia technologii i estetyki, nowoczesności i tradycji oraz funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju.

Tym razem, współpraca realme i Naoto Fukasawy skupi się nie tylko na samym designie, ale także na wykorzystaniu innowacyjnych materiałów pochodzenia biologicznego. Po raz pierwszy w smartfonach producenta zostanie wykorzystane tworzywo, którego produkcja redukuje emisję dwutlenku węgla o 63% na kilogram, pozostając przy tym tak samo wytrzymałe i odporne jak jego tradycyjne odpowiedniki.

Jak dołączyć do wydarzenia?
Wydarzenie dedykowane rozwiązaniom technologicznym w serii realme GT 2 odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia o godzinie 10:00. Transmitowane będzie online na oficjalnych kanałach marki w serwisach YouTube oraz Facebook.
Źródło: realme
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: