GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

GIGAlato z T-Mobile i odbierz największą paczkę gigabajtów w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-07-12 13:53 - czytano: 1634 razy - dodaj komentarz
GIGAlato z T-Mobile i odbierz największą paczkę gigabajtów w PolsceLato zagościło w naszym kraju na dobre, słońce nie żałuje nam swoich promieni, a my w T-Mobile nie ograniczamy się z gigabajtami, które oferujemy naszym klientom. Dlatego od 12 lipca br. w ramach akcji GIGAlato będą oni mogli skorzystać z przedłużonej oferty abonamentowej 5G z pakietem 200 GB oraz skorzystać z 40 GB w taryfie M. Czy może być jeszcze lepiej? Podwójnie lepiej? Jak najbardziej! Oprócz największej paczki GB w Polsce i świetnej taryfy M dla naszych klientów przygotowaliśmy również ofertę podwojonych
REKLAMA
gigabajtów w pakietach internetu mobilnego.

W T-Mobile rozpoczyna się GIGAlato okraszone największymi paczkami gigabajtów w Polsce. Specjalnie na wakacje przedłużamy dla naszych klientów ofertę mistrzowską z pakietem 200 GB w abonamencie 5G od 45 zł miesięcznie – można z niej skorzystać aż do 16 sierpnia br. W pakiecie użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE oraz do 200 zł rabatu na urządzenia. W ofercie dostępne są urządzenia na elastyczne raty 0%, z których szczególnie polecamy dwa smartfony obsługujące 5G: Samsung Galaxy A22 5G oraz Xiaomi Redmi Note 10 5G. 

Letnia GIGA paczka
W te wakacje w T-Mobile nie szczędzimy naszym klientom gigabajtów – od 12 lipca w oczach rośnie taryfa M (od 35 zł miesięcznie), którą podwajaliśmy już wiosną – a teraz będzie można w niej uzyskać aż 40 GB z pełną prędkością na cały okres trwania umowy. W pakiecie abonenci mają oczywiście nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz zniżki – nawet do 100 zł – na wszystkie urządzenia na elastyczne raty 0%. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiej i dużej paczki danych, z której można korzystać podczas letnich wojaży po Polsce.

Podwójnie korzystne lato
Wakacyjna aura sprzyja wypadom z miasto i nie tylko. Właśnie dlatego w naszej ofercie internetu mobilnego podwajamy gigabajty, dzięki czemu nasi klienci indywidualni będą mogli jeszcze więcej surfować po sieci – bez względu na to, gdzie akurat spędzają urlop lub pracują zdalnie – nad morzem, na Mazurach czy w górach. Powiększone pakiety będą dostępne zarówno w ofertach ze sprzętem, jak i bez niego, a opłata będzie taka sama przez cały czas trwania umowy.

Warto przy tym pamiętać, że w programie łączenia usług „Korzyści dla domu” przy każdym kolejnym abonamencie komórkowym klientom indywidualnym przysługuje rabat 20 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą również skorzystać z dodatkowych zniżek na urządzenia nawet do 1000 zł.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: