GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Telefon i abonament za 0 zł przez pół roku – nowa kampania T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-02-12 15:31 - czytano: 700 razy - dodaj komentarz
Telefon i abonament za 0 zł przez pół roku – nowa kampania T-MobileW T-Mobile chcemy, aby ten rok był lepszy niż poprzedni. Taką obietnicę składamy naszym klientom i nie czekamy z założonymi rękami. Rok 2021 rozpoczęliśmy atrakcyjnymi ofertami zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, a już od najbliższej soboty, 13 lutego ofertę z telefonem i abonamentem za 0 zł przez pół roku dla przenoszących numer będzie promować nowy spot reklamowy. Kampanię można śledzić w telewizji, radiu i internecie.
REKLAMA
Ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych, a rozpoczęty niedawno rok 2021 to doskonały czas na zmiany. Pechowy dzień? Monotonia i ograniczony kontakt z bliskimi, a do tego problemy z telefonem i połączeniami? Nie wszystkie problemy możemy rozwiązać, ale na pewno mamy dla nowych klientów świetne rozwiązanie, które pozwoli im cieszyć się nowoczesnym smartfonem i dobrą jakością sieci – a to wszystko aż przez pół roku bez opłat! Świat od razu wydaje się odrobinę lepszy, prawda?Oferta na abonament dla nowych klientów
W nowej kampanii prezentujemy ofertę dla osób przenoszących numer – nowy klient będzie mógł wybrać ofertę abonamentową XS, S, M lub L z dowolnym telefonem, zaś w powitalnym prezencie otrzyma prezent w postaci opłaconych już usług i rat za wybrane urządzenie za pół roku. W tym wariancie umowa jest podpisywana na okres 24 miesięcy i 36 rat za urządzenie z opłatą początkową za telefon. Ponadto nowy klient, dołączając do magentowej ekipy, będzie mógł skorzystać ze zniżek rodzinnych oraz promocyjnej oferty na światłowód.

W spotach będzie można zobaczyć trzy warianty z telefonami objętymi promocją, czyli: Xiaomi Redmi Note 9T 5G, Oppo A15s i Motorola Moto E7 Plus.

Kampania promująca nową ofertę będzie prowadzona w telewizji, radiu i internecie (w tym w mediach społecznościowych) oraz w punktach sprzedaży. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: