GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Netia: Internet bez zobowiązań, pakiety z TV na rok

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-11-13 15:05 - czytano: 782 razy - dodaj komentarz
Netia: Internet bez zobowiązań, pakiety z TV na rokSpecjalnie na niepewny, epidemiczny czas, Netia przygotowała nowe oferty szybkiego nielimitowanego dostępu do internetu (nawet do 1 Gb/s) bez zobowiązań oraz pakiety z TV z umową na rok. Abonamenty są zaledwie o 10 zł miesięcznie wyższe niż w promocjach z 24-miesięcznym zobowiązaniem. W nowej ofercie z umową na czas nieokreślony miesięczny abonament za nielimitowany dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s (lub innej, maksymalnej dla danej, nie światłowodowej technologii
REKLAMA
dostępowej) kosztuje 60 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe). To zaledwie 10 zł więcej niż wynosi abonament w promocji z umową na 24 miesiące (ale bez 3-miesięcznego okresu darmowego na start).

- W Netii rozumiemy, że w obecnych czasach wiele osób oczekuje większej elastyczności i krótszych umów na usługi niż 2 lata. Szybki, stabilny i nielimitowany dostęp do internetu jest natomiast niemal tak niezbędny w domu jak prąd czy bieżąca woda. Dlatego wdrożyliśmy nowe, bardzo proste i przystępne cenowo oferty bezterminowe na dostęp do internetu oraz 12-miesięczne umowy na pakiety z telewizją. – powiedział Piotr Rożalski, Kierownik Działu Rozwoju Oferty B2C w Netii.

Łącza w technologiach światłowodowych można przyspieszyć do 500 Mb/s (70 zł miesięcznie) lub nawet do 1 Gb/s (80 zł miesięcznie).

Do każdej usługi dostępu do internetu Netia dodaje kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa, Bezpieczny Internet 2 (przez 2 miesiące za 0 zł, następnie 10 zł miesięcznie), z której można zrezygnować w trakcie umowy bez dodatkowych opłat.

Do internetu można też dokupić HBO GO w cenie 20 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc gratis), stały adres IP (10 zł miesięcznie), a także nielimitowany telefon stacjonarny (połączenia krajowe, stacjonarne w UE, stacjonarne i mobilne z USA i Kanadą) za 10 zł miesięcznie.

Abonament za pakiet internet z TV z umową na 12 miesięcy również kosztuje 10 zł miesięcznie więcej niż przy umowie na 2 lata, jednak klienci nie otrzymają wówczas dodatkowych bonusów tj. 3 miesiące na start gratis, które są dostępne w aktualnej promocji świątecznej. Przykładowo abonament za zestaw internet do 300 Mb/s i usługa TV ze 100 popularnymi kanałami (pakiet M) wynosi 70 zł miesięcznie. Z kolei zestaw z bogatszą ofertą TV (pakiet L ze 182 kanałami) kosztuje 100 zł miesięcznie.

Do internetu solo oraz pakietów z TV można dokupić usługi mobilne (Netia Mobile) z okresem zobowiązania analogicznym, jak dla usług podstawowych. Przykładowo: 25 zł miesięcznie kosztują abonamenty komórkowe z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i UE oraz pakietem 12 GB danych (2,25 GB w UE) z opcją „Internet bez końca”, w ramach której po wyczerpaniu pakietu danych internet się nie kończy, a klient może nadal korzystać z sieci z prędkością do 1 Mb/s. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat.

Opłata aktywacyjna dla usługi dostępu do internetu wynosi 59 zł i obejmuje dzierżawę routera WiFi, który pozwala na wykorzystanie, również bezprzewodowo, pełni możliwości wykupionej przez abonenta usługi internetowej. Aktywacja usługi telewizyjnej i udostępnienie multimedialnego dekodera Netia Player, to koszt łącznie 2 zł. Aktywacja każdej z usług telefonicznych kosztuje 9 zł.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: