GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Vertiv prezentuje narzędzie do monitorowania infrastruktury brzegowej centrów danych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-09-22 14:43 - czytano: 266 razy - dodaj komentarz
Vertiv prezentuje narzędzie do monitorowania infrastruktury brzegowej centrów danychVertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość jej pracy, wprowadził do oferty oprogramowanie Vertiv Environet Alert zapewniające monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą małych centrów danych oraz biur przetwarzających dane na brzegu sieci, o funkcjonalności spotykanej dotychczas tylko w narzędziach przeznaczonych dla dużych korporacji. Pakiet Vertiv Environet Alert jest przystępny cenowo i łatwy w użyciu, dzięki
REKLAMA
czemu eliminuje dwie najczęstsze bariery spotykane przy wdrażaniu narzędzi do monitorowania i zarządzania w małych środowiskach.

Oprogramowanie Vertiv Environet Alert zapewnia monitorowanie w czasie rzeczywistym systemów infrastruktury krytycznej (niezależnie od jej producenta) oraz natychmiast informuje personel, gdy zagrożona jest ciągłość lub stabilność pracy kontrolowanych rozwiązań. Nadzór możliwy jest poprzez nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika, zapewniający jednoczesny wgląd we wszystkie dane dotyczące pracy monitorowanych systemów. Możliwe jest też dostosowywanie do potrzeb użytkowników panelu prezentującego informacje, dzięki czemu mogą oni skupić się wyłącznie na tym, czego potrzebują do najbardziej efektywnej ochrony i optymalizacji swoich działań.

– Monitorowanie pracy centrów danych ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wglądu w działalność operacyjną oraz zmniejszenia związanego z nią ryzyka i kosztów, ale niewiele jest rozwiązań na rynku, których zastosowanie jest opłacalne w małej skali – powiedział Mike O'Keeffe, wiceprezes ds. usług i oprogramowania na region EMEA w Vertiv. – Narzędzie Vertiv Environet Alert zapewnia podstawowy monitoring krytycznej infrastruktury IT w małych i średnich przedsiębiorstwach, dzięki czemu gwarantuje ciągłość jej działania.

Vertiv Environet Alert ma wiele funkcji zapewniających monitorowanie infrastruktury, generowanie i wysyłanie alarmów o jej niepoprawnej pracy oraz prezentowanie zaobserwowanych trendów. Jest przydatne dla firm z takich branż jak ochrona zdrowotna, usługi finansowe, administracja rządowa, edukacja i innych, w których funkcjonują mniejsze centra danych oraz oddalone placówki przetwarzające dane na brzegu sieci. Narzędzie to umożliwia pełny wgląd w działanie sieci i usprawnia zarządzanie podłączonymi do niej systemami dzięki temu, że jest kompatybilne z urządzeniami zgodnymi z protokołem SNMP, natomiast z innym oprogramowaniem do zarządzania siecią, infrastrukturą centrum danych (DCIM) oraz systemami zarządzania budynkami jest integrowane poprzez interfejs API.
Źródło: Vertiv
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: