GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Atos wybrany przez SAP partnerem w obszarze dostarczania SAP Cloud Platform private edition

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-11-07 15:43 - czytano: 342 razy - dodaj komentarz
Atos wybrany przez SAP partnerem w obszarze dostarczania SAP Cloud Platform private editionFirma Atos została wybrana przez SAP, lidera rynku oprogramowania biznesowego, na partnera w dostarczaniu SAP Cloud Platform private edition. Oferta chmurowa dotyczy rozwoju, rozbudowy oraz integracji aplikacji. Umożliwi to przedsiębiorstwom elastyczne wdrażanie SAP Cloud Platform na publicznych oraz prywatnych chmurach. Sap Cloud Platform to centralna platforma integracji i innowacji dla rozwiązania Intelligent Enterprise by SAP. Pozwala: nawiązać połączenia dla ludzi, zasobów i
REKLAMA
danych, tworzyć nowej generacji aplikacje, rozwijać istniejące i nowe procesy, oraz wspierać rozwiązania biznesowe dostarczane przez SAP lub innego partnera.

Atos oferuje doświadczenie w zarządzaniu chmurą, dzięki czemu firmy mogą korzystać z elastyczności, skalowalności, bezpieczeństwa oraz zoptymalizowanej wydajności operacyjnej platformy chmury prywatnej. Atos rozszerza ofertę o rozwiązania oraz usługi Atos Codex Data i Analytics, które umożliwiają tworzenie nowych i zróżnicowanych usług cyfrowych. To w pełni zarządzalne rozwiązanie w chmurze jest kluczowym elementem strategii Atos Digital Transformation Factory (jej dostępność planowana do połowy 2019r.).

SAP Cloud Platfrom private edition oferuje klientom więcej sposobów wdrożenia. Proponuje spersonalizowaną platformę z izolowanymi środowiskami danych, pamięci masowych i sieci. Firmy z silnymi wymogami zgodności i prywatności mogą bezproblemowo wdrażać SAP Cloud Platform.

Globalny lider w chmurze

Atos został uznany przez Gartnera za lidera w zakresie usług outsourcingu danych i infrastruktury w Europie i Ameryce Północnej, jak i  za światowego lidera w dziedzinie doradztwa, wsparcia i migracji w chmurze (wg NelsonHall), oraz prototypów chmur publicznych (wg ISG-Insights). Postrzegany jest za coraz ważniejszego dostawcę usług chmurowych w Europie (wg TBR).
Źródło: Atos Polska
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: