niedziela, 26 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  OVHcloud uruchamia AI Deploy, aby ułatwić wdrażanie modeli lub aplikacji opartych na ML

  Zobacz również

  OVHcloud, największy europejski dostawca usług chmurowych, ogłasza globalną dostępność AI Deploy. Usługa, początkowo w wersji Beta, jest już dostępna dla wszystkich klientów, uzupełniając tym samym portfolio rozwiązań AI dedykowanych analityce danych.

  - Reklama -

  Zaprojektowany z myślą o ułatwianiu pracy zespołom zajmującym się szerokim spektrum wykorzystania AI, AI Deploy umożliwia implementację wstępnie wytrenowanych modeli (a nawet całych aplikacji). Proces wdrażania takich rozwiązań jest zwykle bardzo złożony i kosztowny. Działając jako usługa zarządzana, AI Deploy maskuje złożoność i rozmiary infrastruktury, dzięki czemu użytkownik skupia się na tym, co ważne podczas opracowywania danych: modelach lub aplikacjach działających w środowisku produkcyjnym, ich efektywnej przydatności oraz spodziewanemu zwrotowi z inwestycji. W porównaniu z wcześniejszą iteracją, obecną wersję

  AI Deploy wzbogacono o szereg funkcji, takich jak np. automatyczne skalowanie, w ramach którego klienci mogą zdefiniować warunki, które w zadanym przedziale czasu inicjują uruchomienie dodatkowych zasobów obliczeniowych, zapewniając tym samym wysoką wydajność przy optymalnej cenie. Nowością jest też analiza gotowości przeprowadzającej kontrolę systemu, dzięki czemu wdrożenie uruchamiane jest wyłącznie, kiedy zapewniony jest płynny ruch. Ponadto w AI Deploy zastosowano zaprojektowany od nowa, intuicyjny i przejrzysty pulpit nawigacyjny, zapewniający użytkownikom szybki dostęp do wszystkich parametrów ich rozwiązań AI od OVHcloud.

  Dzięki kompletnemu zestawowi zarządzanych usług, pokrywających każdy moment cyklu życia danych w kontekście sztucznej inteligencji, poprzez AI Deploy OVHcloud oferuje przewidywalne ceny dzięki prostemu modelowi cenowemu „pay-as-you go” z nieograniczoną liczbą połączeń. Takie podejście ułatwia użytkownikom podejmowanie decyzji i szacowanie oczekiwanego zwrotu z inwestycji.

  Idealny do łatwego wdrażania modeli lub aplikacji za pośrednictwem menedżera, interfejsu API lub wiersza poleceń, AI Deploy jest dopasowany do potrzeb startupów, firm technologicznych, a także konsultingowych działających w sektorze AI. Łatwą obsługę i płynne działanie dopełnia bowiem osadzenie w zaufanej chmurze OVHcloud, zapewniającej pełną poufność danych.

  Rozwiązanie AI Deploy jest dostępne już od dziś. Informacje o cenach są dostępne na stronie OVHcloud.

  ŹródłoOVHcloud
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...