GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Muzyka w najprostszym wydaniu - premiera Bose SoundTouch Wi-Fi

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-11 17:32 - czytano: 405 razy - dodaj komentarz
Muzyka w najprostszym wydaniu - premiera Bose SoundTouch Wi-FiFirma Bose wprowadza do swojej oferty system muzyczny SoundTouch Wi-Fi, który oferuje całkiem nowy sposób słuchania muzyki w domu. Rozwiązanie SoundTouch™ umożliwia bezprzewodową transmisję strumieniową muzyki w dowolnym pomieszczeniu, a przy tym pozwala cieszyć się najwyższą, charakterystyczną dla produktów Bose, jakością dźwięku i łatwą obsługą. Aby uruchomić odtwarzanie muzyki z Internetu lub z kolekcji użytkownika, wystarczy jeden przycisk.
REKLAMA
SoundTouch Wi-Fi
Bose
SoundTouch Wi-Fi
Bose
- System SoundTouch Wi-Fi nie przypomina żadnego spośród domowych systemów audio dostępnych dziś na rynku — powiedział Phil Hess, Wiceprezes Pionu Rozrywki Domowej w firmie Bose.  -Otrzymujemy możliwość odbierania strumieniowych transmisji ulubionych stacji radiowych, list utworów lub piosenek wybranych artystów w najprostszy możliwy sposób, a to wszystko przy zachowaniu znakomitej jakości dźwięku.  Seria SoundTouch zmieni naszym zdaniem muzykę w domu, tak jak głośniki z technologią Bluetooth zmieniły muzykę odtwarzaną w podróży”.

Systemy SoundTouch Wi-Fi — jakość dźwięku niezależnie od pomieszczenia
Dla każdego pomieszczenia istnieje optymalny system SoundTouch™. Wszystkie rozwiązania korzystają z komunikacji bezprzewodowej i łączą się bezpośrednio z Internetem za pośrednictwem domowej sieci

Wi-Fi. Sieć Wi-Fi i komputer — to wszystko, co jest potrzebne do odbierania muzyki przesyłanej strumieniowo, zapisanej na dysku twardym, z internetowych stacji radiowych lub serwisów muzycznych. Każdy system SoundTouch zaprojektowano tak, aby automatycznie pobierał aktualizacje oprogramowania, które rozszerzają jego funkcjonalność i dostępne treści.  Systemy SoundTouch będą stopniowo oferować kolejne popularne serwisy muzyczne, takie jak Deezer, iHeartRadio i inne.

Na rynek wchodzą obecnie trzy systemy — każdy z nich zaprojektowano z myślą o najlepszej jakości dźwięku możliwej do uzyskania w głośnikach danej wielkości:
 • System SoundTouch 30 Wi-Fi ma wymiary ok. 25,4 x 43,2 x 17,8 cm (wys. x szer. x gł.). Urządzenie jest wyposażone w unikalną technologię Waveguide i nowy, zastrzeżony patentami głośnik niskotonowy. Dzięki nim użytkownik otrzymuje głęboki, bogaty dźwięk i odpowiednią moc. Wszystko to sprawia, że rozwiązanie może pełnić funkcję głównego systemu muzycznego w domu.
 • System SoundTouch 20 Wi-Fi to rozwiązanie bardziej kompaktowe — jego wymiary to ok. 17,8 x 30,5 x 10,2 cm.  Oferuje naturalny dźwięk wypełniający całe pomieszczenie i może być umieszczony niemal wszędzie.
 •  
 • Przenośny system SoundTouch Wi-Fi łączy dźwięk w pełnym zakresie i akumulator litowy do wielokrotnego ładowania w głośniku, który nie jest większy niż przeciętna książka — jego wymiary to 15,2 x 25,4 x (niecałe) 7,6 cm.
Seria SoundTouch będzie w przyszłości rozszerzana, aby udostępnić klientom niezwykle szeroki wybór produktów. Pod koniec roku na rynku pojawi się uznany system muzyczny Wave w wersji SoundTouch stworzony pod kątem sypialni lub kuchni. Na początku przyszłego roku do serii dołączą kolejne produkty:
 • System muzyczny SoundTouch Stereo JC Wi-Fi odmieni salon za pomocą dwóch niewielkich głośników Jewel Cube i modułu Acoustimass zapewniającego głębsze niskie tony i wyraźny wokal.
 • Głośniki zewnętrzne Bose umożliwią strumieniową transmisję muzyki na dziedzińcu lub tarasie.
 • Systemy rozrywki Lifestyle i system rozrywki VideoWave zostaną wyposażone w technologię SoundTouch z myślą o domowych salonach.
Użytkownicy mogą rozpocząć od dowolnego systemu SoundTouch™ i dodawać kolejne, aby uzyskać najróżniejsze możliwości: odtwarzać tę samą muzykę w każdym pokoju albo inne utwory w poszczególnych pomieszczeniach — wewnątrz i na zewnątrz domu.

Systemy SoundTouch Wi-Fi — zaawansowane i łatwe w obsłudz
e
Systemy SoundTouch Wi-Fi umożliwiają uruchamianie odbioru muzyki przesyłanej strumieniowo przez naciśnięcie jednego przycisku. Bose udostępnia też aplikację do kontroli bardziej zaawansowanych funkcji.  Urządzenia są wyposażone w sześć przycisków, które użytkownik może w dowolny sposób dostosować do swoich potrzeb i skonfigurować jako internetową stację radiową, wybrany kanał serwisu muzycznego lub zapisaną listę utworów. Po zakończeniu konfiguracji do uruchomienia odtwarzania ulubionej muzyki wystarczy szybkie naciśnięcie jednego przycisku.

Aplikacja Bose® SoundTouch umożliwia wykorzystanie posiadanego smartfona, tabletu lub komputera do obsługi rozszerzonych funkcji i narzędzi. W ten sposób można przeglądać i wyszukiwać treści, bezprzewodowo sterować dowolnym systemem w każdym pomieszczeniu oraz ujednolicić kontrolę wszystkich serwisów i stacji muzycznych w jednym panelu. Nowa aplikacja SoundTouch™ jest zgodna z większością systemów Android, iOS, Mac OS i Windows.

Firma Bose udostępni również dodatkowy kontroler SoundTouch, który współpracuje z każdym systemem z tej serii. To rozwiązanie o okrągłej konstrukcji jest wyposażone w regulator głośności i czujnik zbliżeniowy. Zintegrowano tu również wszystkie kluczowe funkcje i informacje, w tym wyświetlanie ustawień na ekranie OLED. Kontroler SoundTouch można umieścić na stole lub powiesić na ścianie za pomocą załączonego uchwytu.

Z myślą o jeszcze większej elastyczności systemy muzyczne SoundTouch są też zgodne z technologią AirPlay, dzięki czemu ich właściciele mogą odtwarzać strumieniowo treści ze swoich urządzeń firmy Apple, takich jak iPad, iPhone czy iPod Touch.

- Systemy Bose SoundTouch ułatwiają i optymalizują przesyłanie muzyki za pośrednictwem sieci Wi-Fi — niezależnie od potrzeb, pomieszczenia i użytkownika — powiedział Phil Hess. - Zapewniają one wydajność oferowaną wyłącznie przez firmę Bose i stanowią kontynuację naszej niemal 50-letniej historii innowacyjności.

Ceny i dostępność
Rekomendowana cena detaliczna systemu SoundTouch 30 wynosi 2999 PLN; w przypadku rozwiązania SoundTouch 20 jest to 1699 PLN, a dla przenośnego systemu SoundTouch — 1699 PLN.  Wszystkie urządzenia będą dostępne od 11 października 2013 r. w salonach sprzedaży detalicznej Bose, na stronie bose.pl, a wkrótce potem także u autoryzowanych dealerów Bose w Polsce.
Źródło: Bose
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: