GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HaloNet SX - prosty sposób na wysyłanie faksów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-02 15:13 - czytano: 589 razy - dodaj komentarz
HaloNet SX - prosty sposób na wysyłanie faksówTelefonia internetowa HaloNet wprowadziła program HaloNet SX, który umożliwia wysyłanie faksów i SMS-ów z pulpitu komputera. Ponad rok temu firma Tartel Sp. z o.o. udostępniła klientom telefonii HaloNet aplikację HaloNet SMS. Program pozwalał na wysyłania SMS-ów przy użyciu urządzeń zaopatrzonych w system Windows (XP, Vista lub 7) oraz internet. Użytkownicy HaloNet SMS mogli zainstalować to oprogramowanie na pulpicie swojego komputera i dzięki temu w prosty sposób realizować wysyłkę SMS.
REKLAMA
Program zbierał pozytywne opinie klientów i był często przez nich używany. W związku z tym firma Tartel podjęła decyzję dotyczącą jego rozbudowy. Z początkiem lipca br. HaloNet SMS oficjalnie zmienił nazwę na HaloNet SX i został zaopatrzony w opcję umożliwiającą wysyłanie faksów. Dzięki temu klienci HaloNet mogą teraz, za jego pomocą wysyłać dokumenty w postaci pdf na numery faksowe oraz SMS-y. Korzystanie z programu jest bardzo wygodne i intuicyjne. Żeby móc rozpocząć pracę z HaloNet SX, należy założyć konto telefoniczne w HaloNet i zainstalować omawiany program na swoim komputerze. Aby wysłać SMS lub faks wystarczy jedynie wpisać w aplikacji numer adresata oraz w przypadku SMS-a odpowiednią treść, a w przypadku faksu załączyć określony plik w formacie pdf. Ten sam faks lub SMS można jednocześnie wysłać do 10 odbiorców.

Utrzymanie konta w telefonii HaloNet, jak i korzystanie z HaloNet SX są darmowe. Opłaty są związane jedynie z procesem wysyłania faksów bądź SMS-ów. Przesłanie jednej wiadomości SMS na polski numer GSM kosztuje 20 groszy brutto, a na zagraniczny 45 groszy brutto. Koszt wysłania faksu jest z kolei zależny od długości połączenia, w czasie którego jest przesyłany dokument. Przykładowo jedna minuta takiego połączenia na polski numer faksowy to wydatek rzędu 7 groszy. Klienci, którzy chcą otrzymywać raport wysyłki faksów oraz ewentualnie mieć możliwość korzystania z usługi „fax internetowy HaloNet” muszą dodatkowo zaopatrzyć się w numer faksowy, który kosztuje 19,90 zł brutto / rok.
Źródło: HaloNet
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: